Wedstrijdprogramma bekertoernooi: VVO speelt alle duels op de Pinkenberg

30 juli 2022 | Van onze AS-redactie

VVO hoeft in de groepsfase van het bekertoernooi buiten het veld geen kilometers te maken. De Velpse ploeg van trainer Peter Gerritsen gaat in poule 23 op zondag 4 september op bezoek bij buurman Veluwezoom en speelt de duels met Jonge Kracht (11 september) en Elsweide (18 september) op eigen veld.

OVC ’85 (poule 11, met eerste- en tweedeklassers) begint het bekertoernooi op zaterdag 3 september met een uitwedstrijd bij Bennekom. Een week later is de Oosterbeekse ploeg gastheer van het Didamse DVC ’26. In de laatste wedstrijd gaat OVC ’85 op bezoek bij het uit de zaterdaghoofdklasse gedegradeerde Duno.

In poule 12 met slechts drie ploegen is RKHVV op de eerste speeldag vrij. Op 11 september speelt de Huissense eersteklasser thuis tegen het Zevenaarse DCS, op zondag 18 september reist de formatie van trainer Maik Angenent af naar Ulft voor het duel met SDOUC.

Ook het tweede elftal van RKHVV doet mee aan het bekertoernooi. De KNVB heeft de reserveploeg ‘bevoordeeld’ met twee thuiswedstrijden. HAVO (4 september) en Germania (18 september) zijn die zondagen om 14.00 uur de tegenstanders op sportpark De Blauwenburcht.

In poule 35 met clubs uit de derde en vierde klasse van het zaterdagvoetbal is op de openingsdag (3 september) ESA – AVW ’66 het meest aansprekende duel. De stadsderby Zuid Arnhem – ESA staat voor 17 september, de laatste speelronde in de groepsfase, op het programma.


INDELING EN WEDSTRIJDPROGRAMMA DISTRICTSBEKER OOST
EERSTE- EN TWEEDEKLASSERS (ZATERDAG- EN ZONDAGVOETBAL)

Poule 7: MASV, DTS ’35 Ede, Lunteren, Otterlo.
Zaterdag 3 september
Lunteren – Otterlo
DTS ’35 Ede – MASV (15.00 uur)
Zaterdag 10 september
Otterlo – DTS ’35 Ede
MASV – Lunteren (17.00 uur)
Zaterdag 17 september
Otterlo – MASV (14.30 uur)
Lunteren – DTS ’35 Ede (datum nog onbekend)

Poule 10: Spero, De Bataven, NEC, Bemmel.
Zondag 4 september
Spero – De Bataven (14.00 uur)
NEC – Bemmel (14.00 uur)
Zondag 11 september
Bemmel – Spero (14.00 uur)
De Bataven – NEC (14.00 uur)
Zondag 18 september
Bemmel – De Bataven (14.00 uur)
Spero – NEC (14.00 uur)

Poule 11: Duno D, OVC ’85, Bennekom, DVC ’26.
Zaterdag 3 september
Bennekom – OVC ’85 (15.00 uur)
Zondag 4 september
DVC ’26 – Duno D (14.00 uur)
Zaterdag 10 september
Duno D – Bennekom (15.00 uur)
OVC ’85 – DVC ’26 (15.00 uur)
Zaterdag 17 september
Duno D – OVC ’85 (15.00 uur)
Bennekom – DVC ’26 (15.00 uur)

Poule 12: RKHVV, DCS, SDOUC.
Zondag 4 september
DCS – SDOUC (14.30 uur)
Zondag 11 september
RKHVV – DCS (14.00 uur)
Zondag 18 september
SDOUC – RKHVV (14.00 uur)

Poule 13: Dieren, AZC, OBW, VVG ’25.
Zaterdag 3 september
Dieren – OBW (14.30 uur)
Zondag 4 september
AZC – VVG ’25
Zaterdag 10 september
VVG ’25 – Dieren (17.00 uur)
Zondag 11 september
OBW – AZC
Zaterdag 17 september
AZC – Dieren (17.00 uur)
Zondag 18 september
OBW – VVG ’25

DERDE-, VIERDE- EN VIJFDEKLASSERS
ZATERDAGVOETBAL

Poule 2: De Paasberg, Apeldoornse Boys, Eerbeekse Boys.
Zaterdag 3 september
Eerbeekse Boys – Apeldoornse Boys (15.00 uur)
Zaterdag 10 september
Apeldoornse Boys – De Paasberg (14.30 uur)
Zaterdag 17 september
De Paasberg – Eerbeekse Boys (14.30 uur)

Poule 12: Arnhemse Boys, CHRC, Excelsior Zetten, SKV.
Zaterdag 3 september
Eerbeekse Boys – Apeldoornse Boys (15.00 uur)
Zaterdag 10 september
Apeldoornse Boys – De Paasberg (14.30 uur)
Zaterdag 17 september

Poule 20: Arnhemia, DVOV, SDOO, Wodanseck.
Zaterdag 3 september
Arnhemse Boys – CHRC (14.30 uur)
SKV – Excelsior Z
Zaterdag 10 september
CHRC – SKV
Excelsior Z – Arnhemse Boys (15.00 uur)
Zaterdag 17 september
CHRC – Excelsior Z
SKV – Arnhemse Boys (15.00 uur)

Poule 35: AVW ’66, ESA, Zuid Arnhem, Elistha.
Zaterdag 3 september
ESA – AVW ’66 (14.30 uur)
Zuid Arnhem – Elistha (15.00 uur)
Zaterdag 10 september
AVW ’66 – Zuid Arnhem (14.30 uur)
Elistha – ESA (14.30 uur)
Zaterdag 17 september
AVW ’66 – Elistha (14.30 uur)
Zuid Arnhem – ESA (15.00 uur)

ZONDAGVOETBAL
Poule 2: Dierense Boys, Keijenburgse Boys, Basteom, Wolfersveen.
Zondag 4 september
Wolfersveen – Dierense Boys (14.00 uur)
Basteom – Keijenburgse Boys
Zondag 11 september
Dierense Boys – Basteom (14.00 uur)
Keijenburgse Boys – Wolfersveen
Zondag 18 september
Wolfersveen – Basteom
Keijenburgse Boys – Doerense Boys (14.00 uur)

Poule 11: RKHVV 2, Germania, HAVO, WVW.
Zondag 4 september
RKHVV 2 – HAVO (14.00 uur)
Germania -WVW (14.30 uur)
Zondag 11 september
HAVO – Germania
WVW – RKHVV 2 (14.30 uur)
Zondag 18 september
RKHVV 2 – Germania (14.00 uur)
WVW – HAVO

Poule 13: EDS, FC Bergh, Babberich, Sprinkhanen.
Zondag 4 september
Sprinkhanen – Babberich (14.00 uur)
FC Bergh – EDS (14.00 uur)
Zondag 11 september
EDS – Sprinkhanen (14.00 uur)
Babberich FC Bergh (14.00 uur)
Zondag 18 september
Babberich – EDS (14.00 uur)
FC Bergh – Sprinkhanen (14.00 uur)

Poule 16: Westervoort, Groen Wit’62, HC ’03, SC Doesburg.
Zondag 4 september
HC ’03 – Doesburg
Groen Wit ’62 – Westervoort (14.00 uur)
Zondag 11 september
Westervoort – HC ’03 (14.00 uur)
Doesburg – Groen Wit ’62
Zondag 18 september
Westervoort – Doesburg (14.00 uur)
HC ’03 – Groen Wit ’62

Poule 19: VDZ, Angeren, OSC, SC Groessen.
Zondag 4 september
VDZ – Groessen (14.00 uur)
OSC – Angeren
Zondag 11 september
Groessen – OSC
Angeren – VDZ (14.00 uur)
Zondag 18 september
VDZ – OSC (14.00 uur)
Angeren – Groessen

Poule 23: VVO, Jonge Kracht, Veluwezoom, Elsweide
Zondag 4 september
Jonge Kracht – Elsweide (14.00 uur)
Veluwezoom – VVO (14.00 uur)
Zondag 11 september
Elsweide – Veluwezoom (14.00 uur)
VVO – Jonge Kracht (14.30 uur)
Zondag 18 september
Jonge Kracht – Veluwezoom (14.00 uur)
VVO – Elsweide (14.30 uur)

Poule 42: Eldenia, RKSV Driel, AAC-Olympia, Roda ’28.
Zondag 4 september
AAC-Olympia – RKSV Driel (14.00 uur)
Roda ’28 – Eldenia (14.00 uur)
Zondag 11 september
RKSV Driel – Roda ’28 (14.00 uur)
Eldenia – AAC-Olympia (14.30 uur)
Zondag 18 september
AAC-Olympia – Roda ’28
Eldenia – RKSV Driel (14.30 uur)

Poule 45: SML, Albatross, GSV ’38, TKA.
Zondag 4 september
SML – GSV ’38 (14.00 uur)
TKA – Albatross
Zondag 11 september
GSV ’38 – TKA (14.00 uur)
Albatross- SML (14.00 uur)
Zondag 18 september
GSV ’38 – Albatross (14.00 uur)
TKA – SML (14.30 uur)

Poule 46: sc Rheden, DVV, Eendracht Arnhem, Rijnland.
Zondag 4 september
sc Rheden – Eendracht Arnhem (14.00 uur)
DVV – Rijnland (14.00 uur)
Zondag 11 september
Eendracht – DVV (14.00 uur)
Rijnland – sc Rheden (14.00 uur)
Zondag 18 september
Eendracht – Rijnland (14.00 uur)
DVV – sc Rheden (14.00 uur)

VROUWEN
LANDELIJK

Poule A: Eldenia, Barendrecht, SC ’t Gooi, Sleeuwijk.
Zatrerdag 3 september
Barendrecht – Sleeuwijk
’t Gooise – Eldenia (15.00 uur)
Zaterdag 10 september
Sleeuwijk – ’t Gooise
Eldenia – Barendrecht (13.00 uur)
Zaterdag 17 september
Sleeuwijk – Eldenia (12.30 uur)
’t Gooise – Barendrecht

Poule U: VDZ, HVCH, Prinses Irene, Someren/NWC.
Zondag 4 september
HVCH – VDZ (11.45 uur)
Someren/NWC – Prinses Irene
Zondag 11 september
VDZ – Someren/NCW (14.00 uur)
Dinsdag 13 september
Prinses Irene – Someren/NCW
Zondag 18 september
HVCH – Someren/NCW
Prinses Irene – VDZ (11.45 uur)