Voetbalprogramma

4, 5, 6, 7 en 8 MAART

KNVB BEKER
HALVE FINALES
Woensdag 4 maart

FC Utrecht – Ajax 2-0
Donderdag 5 maart
Feyenoord – NAC Breda (20.45 uur)

EREDIVISIE
Vrijdag 6 maart
Fortuna Sittard – PEC Zwolle (20.00 uur)
Zaterdag 7 maart
AZ – ADO Den Haag (18.45 uur)
Vitesse – FC Twente (19.45 uur)
Emmen – VVV Venlo (19.45 uur)
Heerenveen – Ajax (20.45 uur)
Zondag 8 maart
FC Utrecht – Sparta (12.15 uur)
Feyenoord – Willem II (14.30 uur)
Heracles – RKC Waalwijk (14.30 uur)
Groningen – PSV (16.45 uur)

AMATEURS
ZATERDAGVOETBAL (7 MAART)

HOOFDKLASSE A
DHSC – Zwaluwen
Capelle – AZSV
ARC – Spijkenisse
Achilles Veen – Smitshoek
‘s-Gravenzande – Rijsoord
Achilles ’29 – Sportlust ’46
Jodan Boys – Rijnvogels
SC Feyenoord – Duno D (15.00 uur)

TWEEDE KLASSE G
De Merino ‘s – Unicum
Renswoude – FC Horst
Veensche Boys – Dinxperlo
Lunteren – VRC
Valleivogels – AVW ’66 (14.30 uur)
ASV Dronten – Lelystad ’67
Batavia ’90 – Be Quick Z

DERDE KLASSE A
Uni VV – FC zutphen
Eefde – OVC ’85 (14.30 uur)
Excelsior Z – Oeken
DVOV – ESA (15.00 uur)
Eerbeekse Boys – redichem
Dierense Boys – Zelos
De Treffers – DVE Trajanus

VIERDE KLASSE A
Cito – Oranje Blauw
Alverna – AZ 2000 (14.30 uur)
DVV – De Paasberg (14.45 uur)
Juliana ’31 – JVC Cuijk
OBW – Dio ’30
Quick 1888 – Woezik

ZONDAGVOETBAL (8 MAART)
EERSTE KLASSE E

De Bataven – Rigtersbleek (14.00 uur)
Heino – Winterswijk
TVC ’28 – RKHVV (14.00 uur)
Bemmel – Rohda R
Stevo – BVC ’12
De Zweef – Tubantia
Orion – Voorwaarts Twello

TWEEDE KLASSE I
Eendracht ’30 – WAVV
Dio ’30 – SDOUC
Spero – Vorden
DVC ’26 – Union
Viod Union
Concordia Wehl – MASV (14.00 uur)
DCS – Varsseveld

DERDE KLASSE C
Pax – Doetinchem
Lochem – Montferland
FC Trias – DVV (14.00 uur)
SC Rheden – OBW (14.00 uur)
Ruurlo – HC ’03
VVG ’25 – VVO (14.00 uur)
Witkampers vrij

DERDE KLASSE D (WEST I)
VVZA – Eldenia (14.00 uur)
Saestum – Quick 1890
VDZ – APWC (14.00 uur)
HDS – Sporting ’70
Arnhemse Boys – SML (14.00 uur)
FC Jeugd – Roda ’46
Driel vrij

VIERDE KLASSE D
Zaterdag 7 maart
Groessen – Sprinkhanen (18.00 uur)
Zondag 8 maart
GSV ’38 – Arnhemia (14.00 uur)
Westervoort – GVA (14.00 uur)
Jonge Kracht – CHRC (14.00 uur)
RVW – Loil
Doesburg – ‘t Peeske
Loo – Angeren

VIJFDE KLASSE E
Edesche Boys – De Hoven
Dierense Boys – FC Zutphen
Veluwezoom – Ratti/Socii (14.00 uur)
SHE – EDS
Voorst – Elsweide
Eendracht vrij