Uitslagen en standen districtsbeker Oost

27 augustus 2011 | Van onze AS-redactie

MASV en Arnhemia hebben zich geplaatst voor de knock-outfase van de strijd om de KNVB districtsbeker Oost. MASV was te sterk voor Eendracht (2-1), Arnhemia won van Doesburg (3-1).

Uitslagen en standen bekervoetbal

Hoofd- en eersteklassers
Poule L41

CSV Apeldoorn – RKHVV                   0-2
SDVB – Rheden                                   3-1
Eindstand
SDVB                                   3-7  (10-4)
RKHVV                                3-6  (6-7)
CSV Apeldoorn                 3-4  (7-2)
Rheden                               3-0  (3-9)
SDVB en RKHVV naar volgende ronde

Poule L46
Jonge Kracht – Go Ahead Kampen     5-2
SDC Putten – VVOG                               0-3
Eindstand
VVOG                                  3-9  (10-2)
SDC Putten                         3-6  (5-5)
Jonge Kracht                      3-3  (3-6)
Go Ahead K                        3-3  (3-11)
VVOG en SDC Putten naar volgende ronde

Tweedeklassers en lager
Poule 7
Arnhemse Boys – DIO’30      1-2
DFS – Kesteren                        2-1
Stand
DFS                                    3-9 (9-3)
DIO’30                              3-6 (9-6)
Arnhemse B                     3-3 (5-6)
Kesteren                           3-0 (3-11)
DFS naar volgende ronde

Poule 8
ESA – Blauw Geel’55              2-3
Sportclub Bemmel – VDZ     4-0         
Stand
Bemmel                            3-6  (9-4)
Blauw Geel                        3-6  (9-8)
ESA                                    3-4  (7-5)
VDZ                                   3-1  (3-11)
Sportclub Bemmel naar volgende ronde

Poule 12
Presikhaaf – AVW’66               3-1
Spero – Eldenia                        1-4
Stand
Presikhaaf                       3-9  (15-6)
AVW’66                            3-4  (5-5)
Eldenia                             3-3  (7-8)
Spero                               3-1  (6-13)
Presikhaaf naar volgende ronde

Poule 14
Doetinchem – DCS                 0-2
Gendringen – Esweide (za)   di. 30 aug. 20.00 uur (terrein Presikhaaf)
Stand
Gendringen                  2-6 (8-2)
Elsweide (za)                1-3 (6-1)
DCS                               2-3 (3-2)
Doetinchem                 3-0 (2-14)

Poule 38
SML – Ede/Victoria                   7-1
Fortissimo – Bennekom 2      2-2
Eindstand
Bennekom 2               3-7  (9-3)
SML                              3-6  (10-4)
Fortissimo                  3-4  (9-6)
Ede/Victoria               3-0  (3-18)
Bennekom 2 naar volgende ronde

Poule 39
WAVV – Ostrabeke                      0-1
SDOO – VVO                                0-5
Stand
Ostrabeke                     3-9 (9-3)
VVO                                3-4 (8-4)
WAVV                             3-4 (5-3)
SDOO                             3-0 (2-14)
Ostrabeke naar volgende ronde

Poule 78
Worth Rheden – Wodanseck     2-4
MASV – Eendracht                      2-1
Stand
MASV                          3-9  (12-3)
Wodanseck                2-3  (4-4)
Eendracht A              2-1  (3-4)
Worth Rheden           3-1  (6-14)
MASV naar volgende ronde

Poule 79
Elsweide (zo) – CHRC                1-3
EMM – DUNO                               4-2
Stand
CHRC                           3-7  (7-4)
EMM                             3-6  (7-5)
Elsweide (zo)              3-3  (5-6)
DUNO                          3-1  (6-9)
CHRC naar volgende ronde

Poule 80
SC Oranje (zo) – RVW                 2-8
GVA – OBW                                   1-2
Stand
RVW                                3-6 (11-4)
GVA                                3-6 (5-3)
OBW                                3-6 (5-4)
SC Oranje                      3-0 (3-13)
RVW naar volgende ronde

Poule 81
DVOV – SC Oranje (za)               2-5
OVC’85 – ESCA (zo)                   6-3
Stand
SC Oranje (zo)               2-6 (8-2)
OVC’85                           3-6 (8-7)
ESCA ( zo)                      2-3 (6-8)
DVOV                              3-0 (5-10)

Poule 82
ESCA (za) – AZ 2000 (zo)        6-3
Arnhemia – SC Doesburg       3-1
Stand
Arnhemia                     3-9  (8-2)
ESCA (za)                      3-6  (9-5)
Doesburg                     3-3  (6-9)
AZ 2000 (zo)               3-0  (7-14)
Arnhemia naar volgende ronde

Poule 83
AZ 2000 (za) – Veluwezoom 0-7 (donderdag gespeeld)
De Paasberg – SDZZ                8-0
Stand
De Paasberg                2-4  (10-2)
Velwuwezoom             2-4  (9-2)
AZ 2000 (za)               2-1  (3-10)
SDZZ                             2-1  (3-11)

Poule 84
MvR – Westervoort               1-0
Aerdt – ‘t Peeske                   0-11
Stand
MvR                                3-9   (10-0)
‘t Peeske                        3-6  (14-2)
Westervoort                  3-3  (6-4)
Aerdt                             3-0  (0-24)
MvR naar volgende ronde