Tweede klasse het grote doel van Eldenia

25 mei 2017 | Van onze AS-redactie

Voor Eldenia begint op Hemelvaartsdag de nacompetitie in district West I met een thuiswedstrijd tegen United/DAVO. Zondag 28 mei is de return in Haarlem. Bij winst in het tweeluik speelt de ploeg van trainer Erwin Koen in de finale om een plek in de tweede klasse tegen de winnaar van DWS – Houten.

Eldenia eindigde als vierde in de westelijke derde klasse D en nam de periodetitel over van algeheel kampioen Vriendenschaar, dat in een beslissingswedstrijd om het kampioenschap te sterk was voor Houten. Via de nacompetitie mogen de Eldenaren proberen de tweede klasse te bereiken. Tegenstander is het Haarlemse United/DAVO dat in de tweede klasse B (West I) als twaalfde eindigde.
Bij een zege treft Eldenia in de finale de winnaar van DWS – Houten. Houten doet echter voor spek en bonen mee, want die club stapt  komend seizoen over naar het zaterdagvoetbal.


UITSLAGEN EN PROGRAMMA NACOMPETITIE

ZONDAGVOETBAL
OM EEN PLAATS IN DE TWEEDE KLASSE (WEST I)
EERSTE RONDE
25 mei:  (1)  Eldenia – United/DAVO  (14.00 uur)
28 mei:  (1)  United/DAVO – Eldenia  (14.00 uur)

25 mei:  (2)  DWS – Houten
28 mei:  (2)  Houten- DWS

FINALE
5 juni:    winnaar (1) – winnaar (2)
11 juni:   winnaar (2) – winnaar (1)
Winnaar gaat naar tweede klasse.

OM 5 PLAATSEN IN DE TWEEDE KLASSE (OOST)
21 mei:  (1)  Wijhe ’92 – PH                                         4-1
23 mei:  (1)  PH – Wijhe ’92

21 mei:  (2)  DSVD – Helios                                         0-2
25 mei:  (2)  Helios – DSVD

21 mei:  (3)  Eilermark – Overwetering                     0-1
25 mei:  (3)  Overwetering – Eilermark

21 mei:  (4)  DCS – Dio ’30                                            1-0
25 mei:  (4)  Dio ’30 – DCS (14.00 uur)

21 mei:  (5)  Vitesse ’08 – OBW                                    3-1
25 mei:  (5)  OBW – Vitesse ’08 (14.30 uur)

21 mei:  (6)  Gendringen – Rood Wit                          4-3
25 mei:  (6)  Rood Wit – Gendringen
Winnaars naar tweede ronde, verliezers naar derde klasse.

TWEEDE RONDE
28 mei:  Victoria ’28 – winnaar (1)
5 juni:    winnaar (1) – Victoria ’28

28 mei:   Columbia – winnaar (2)
5 juni:     winnaar (2) – Victoria ’28

28 mei:   winnaar (3) – Winnaar (4)
5 juni:     winnaar (4) – Winnaar (3)

28 mei:   DVC ’26 – winnaar (5)
5 juni:     winnaar (5) – DVC ’26

28 mei:   SML – winnaar (6) (14.00 uur)
5 juni:     winnaar (6) – SML
Winnaars naar tweede klasse, verliezers naar derde klasse.

OM PLAATSEN IN DE DERDE KLASSE
21 mei:  (1)  Borne – Emos                                         1-0
25 mei:  (1)  Emos – Borne

21 mei: (2)  Hengelo – WVV ’34                                5-1
25 mei: (2)  WVV ’34 – Hengelo

21 mei: (3)  LSV – Eibergen                                       2-1
25 mei: (3)  Eibergen – LSV

21 mei: (4)  Sprinkhanen – Dinxperlo                     1-3           
25 mei  (4)  Dinxperlo – Sprinkhanen

21 mei: (5)  Ulftse Boys – Keijenburgse Boys         3-2   
25 mei: (5)  Keijenburgse Boys – Ulftse Boys

21 mei: (6)  Eendracht ’30 – OVC ’85                      8-1
25 mei: (6) OVC ’85 – Eendracht ’30 (14.00 uur)

21 mei:  (7)  Overasseltse Boys – Hatert                 0-3
25 mei:  (7)  Hatert – Overasseltse Boys

21 mei:  (8)  MASV – Brummen                               4-1
25 mei:  (8) Brummen – MASV (14.00 uur)

21 mei:  (9)  Activia – Turkse Kracht                       1-2
25 mei:  (9)  Turkse Kracht – Activia

21 mei:  (10)  Lettele – Beekbergen                          4-3
25 mei:  (10)  Beekbergen – Lettele
Winnaars naar tweede ronde, verliezers naar vierde klasse.

TWEEDE RONDE
28 mei:   Losser – winnaar (2)
5 juni:     winnaar (2) – Losser

28 mei:   Avanti W – winnaar (3)
5 juni:     winnaar (3) – Avanti W

28 mei:   Ruurlo – winnaar (4)
5 juni:     winnaar (4) – Ruurlo

28 mei:   Doetinchem – winnaar (7)
5 juni:     winnaar (7) – Doetinchem

28 mei:   Nijmegen – winnaar (6)
5 juni:     winnaar (6) – Nijmegen

28 mei:   Driel – SCE (14.00 uur)
5 juni:     SCE – Driel (14.00 uur)

28 mei:   Victoria Boys – winnaar (9)
5 juni:     winnaar (9) – Victoria Boys

28 mei:   Broekland – winnaar (8)
5 juni:     winnaar (8) – Broekland

28 mei:   Oldenzaal – winnaar (1)
5 juni:     winnaar (1) – Oldenzaal

28 mei:   Eerbeekse Boys – winnaar (10)
5 juni:     winnaar (10) – Eerbeekse Boys

28 mei:   DVV – winnaar (5) (14.00 uur)
5 juni:     winnaar (5) – DVV
Winnaars naar derde klasse, verliezers naar vierde klasse.

OM PLAATSEN IN DE VIERDE KLASSE
EERSTE RONDE
21 mei:  Roda ’26 – SDZZ                                          1-0
25 mei:  SDZZ – Roda ’26

21 mei:  CHRC – EDS                                                 2-1
25 mei:  EDS – CHRC (14.00 uur)
Winnaars naar vierde klasse, verliezer naar tweede ronde.

TWEEDE RONDE
21 mei: Arnhemia – Elistha                                       1-2     
28 mei: Elistha – Arnhemia (14.00 uur)

28 mei: Eendracht – verliezer Roda ’26 / SDZZ
5 juni:   verliezer Roda ’26 / SDZZ – Eendracht
Winnaar naar vierde klasse, verliezer naar derde ronde.

DERDE RONDE
De derde ronde bestaat uit een finale (één wedstrijd) op neutraal terrein tussen verliezers uit de tweede ronde. De winnaars van deze wedstrijden spelen volgend seizoen in de vierde klasse, de verliezers in de vijfde.