Rheden moeizaam verder in beker

23 oktober 2015 | Van onze AS-redactie

van onze AS-redactie

Rheden heeft zich donderdagavond door een 2-1 zege op Brakkenstein geplaatst voor de volgende ronde van de strijd om de districtsbeker. Stan Maassen van de Brink (foto) en Sefa Kamus zorgden voor de Rhedense treffers.

Als vierdeklasser speelt Brakkenstein twee klassen lager dan Rheden, maar de thuisploeg had veel moeite met de Nijmgenaren. In de eerste helft nam Rheden, gisteravond gecoacht door assistent-trainer John Farkas, door Stan Maassen van de Brink een 1-0 voorsprong.
Na de hervatting kwam Brakkenstein op gelijke hoogte, maar Sefa Kamus voorkwam met zijn treffer (2-1) een penaltyreeks.

KNVB districtsbeker oost, eerste knock-outronde
Regionale clubs
Uitslagen donderdag 22 oktober
Rheden – Brakkenstein         2-1
Dieren – Voorwaarts T          2-2 (Voorwaarts wns)
Programma
Zaterdag 24 oktober
, 15.00 uur
AVW ’66 – Advendo ’57
ESA – Excelsior Z.
Sparta Nijkerk – Duno D (16.30 uur)
ONA ’53 – Bennekom
Zondag 25 oktober, 14.30 uur
Babberich Liemers – Eendracht Arnhem (14.00 uur)
Arnhemse Boys – Millingen
Germania – SML
Loenermark – OVC ’85
AWC 2 – Angeren (11.00 uur)
Hatert – Driel (14.00 uur)
Spero – FC Jeugd (14.00 uur)
Victoria ’25 – DVV (zo)
DVC ’26 – Doetinchem
Dinsdag 3 november
VVO – De Bataven (20.00 uur)

Overige wedstrijden eerste ronde
Zaterdag 24 oktober
ZAC – DOS ’37, Helios D – SVVN, Voorwaarts V- VSCO ’61, t Harde – SDC Putten, VEVO – Nieuwleusen, Sparta Nijkerk 2 – Hierden, CSV ’28 – Hellendoorn, Owios – csv Apeldoorn, Be Quick ’28 – Kloosterhaar, Lelystad ’67 – DVS ’33, DOS Kampen – Gramsbergen, Hardenberg ’85 – Raalte, VVOP – Dieze West, Columbia – Go Ahead K, Vios V – Zeewolde, Activia – Den Ham, Otterlo – SDV Barneveld, Quick 1888 – Keizerstad, Excelsior ’31- Oranje Nassau, Reunie – Zelos, AZSV 2 – VIOD, Juliana ’32 – Quick ’20, SVZW – RKSV, Hengelo – Sparta E, Blauw Wit ’66 – Fc Suryoye Mediterraneo, Pax – AZSV.
Zondag 25 oktober
Overwetering – Alexandria, USV – Vaassen, Haarle – Schalkhaar, Schalkhaar 2 – Rohda Raalte, Beuningse Boys – Alverna, Leones – SCE, WAVV – Union, Concordia W – Gendringen, MvR – Silvolde, AJC ’96 – Avanti W, Ruurlo – Barbaros, KOSC – Vogido, PH – Juventa ’12, Witkampers – Eerbeekse Boys, Markelo – SDC ’12, RKZVC – FC Winterswijk, Grol – Vios B, BWO – Luctor et Emergo, GSV ’63 – WVV ’34, AD ’69 – AZC, Almelo – Tubanters 1897.

Vrijgesteld: HSC ’21, De Treffers, HHC, Berkum, Excelsior ’31, Lienden