Programma nacompetitie

17 mei 2014 | Van onze AS-redactie

van onze AS-redactie

Een formidabele eindsprint hielp ESA aan een plek in de nacompetitie om een plek in de eerste klasse. Zaterdag krijgt de Arnhemse ploeg in de eerste ronde bezoek van Sparta Enschede, dat in de eerste klasse nog net AVW ’66 op de ranglijst passeerde.

Zondag kunnen Arnhemse Boys en VDZ al de tweede ronde van de nacompetitie om een plek in de derde klasse bereiken. Beide ploegen speelden donderdag op vreemde bodem het eerste duel tegen respectievelijk ONA’53 (1-1) en Overasseltse Boys (2-2) gelijk.

UITSLAGEN EN PROGRAMMA NACOMPETITIE

ZATERDAGVOETBAL

OM 2 PLAATSEN IN DE EERSTE KLASSE
Halve finales
17 mei:   Blauw Geel ’55 – FC RDC                                   (1)
24 mei:   FC RDC – Blauw Geel ’55                                   (1)

17 mei:   ESA – Sparta Enschede (15.00 uur)                    (2)
24 mei:   Sparta  Enschede – ESA (14.30 uur)                   (2)

17 mei:   KHC – OZC                                                        (3)
24 mei:   OZC – KHC                                                        (3)

17 mei:   Be Quick ’28 – Veensche B                                 (4)
24 mei:   Veensche B –  Be Quick ’28                                (4)

Finales
29 mei:   winnaar (3) – winnaar (1)
31 mei:   winnaar (1) – winnaar (3)

29 mei:   winnaar (2) – winnaar (4)
31 mei:   winnaar (4) – winnaar (2)


OM 2 PLAATSEN IN DE TWEEDE KLASSE

Halve finales
17 mei:   SKV – Zeewolde                                                (1)
24 mei:   Zeewolde – SKV                                                (1)

17 mei:   Stroe – Unicum                                                 (2)
24 mei:   Unicum – Stroe                                                 (2)

17 mei:   Advendo ’57 – Hoevelaken                                (3)
24 mei:   Hoevelaken – Adnedo ’57                                  (3)

17 mei:   DSV ’61 – Redichem                                          (4)
24 mei:   Redichem – DSV ’61                                          (4)

Finales
29 mei:   winnaar (3) – winnaar (1)
31 mei:   winnaar (3) – winnaar (1)

29 mei:   winnaar (2) – winnaar (4)
31 mei:   winnaar (4) – winnaar (2)

OM 1 PLAATS IN DE DERDE KLASSE
Finale
17 mei:   Dodewaard – Prins Bernhard
24 mei:   Prins Bernhard – Dodewaard

OM 2 PLAATSEN IN DE DERDE KLASSE
Halve finales

17 mei:   Rood Wit ’58 – DVV
24 mei:   DVV – Oranje Blauw of Oranje Blauw – Rood Wit ’58
31 mei:   DVV – Oranje Blauw of Oranje Blauw – Rood Wit ’58
De nummers één en twee uit deze poule promoveren

ZONDAGVOETBAL

OM 2 PLAATSEN IN DE HOOFDKLASSE
Halve finales

18 mei:   Hoogeveen – VKW                                              (1)
22 mei:   VKW – Hoogeveen                                              (1)

18 mei:   Hoogland – Alverna                                            (2)
22 mei:   Alverna – Hoogland                                            (2)

18 mei:   Germania – SVBO                                                (3)
22 mei:   SVBO – Germania                                                (3)

18 mei:   Nieuw Buinen – AWC                                           (4)
22 mei:   AWC – Nieuw Buinen                                           (4)

Finales
25 mei:   winnaar (3) – winnaar (1)
29 mei:   winnaar (1) – winnaar (3)

25 mei:   winnaar (2) – winnaar (4)
29 mei:   winnaar (4) – winnaar (2)
De winnaars naar de hoofdklasse, verliezers krijgen nog een herkansing


OM 2 PLAATSEN IN DE EERSTE KLASSE

Halve finales
18 mei:   Achilles ’12 – Vogido                                            (1)
22 mei:   Vogido – Achilles ’12                                            (1)

18 mei:   Concordia Wehl – Babberich                                 (2)
22 mei:   Babberich – Concordia Wehl                                 (2)

18 mei:   Woezik – Heino                                                    (3)
22 mei:   Heino – Woezik                                                    (3)

18 mei:   Tubantia – WSV                                                    (4)
22 mei:   WSV – Tubantia                                                    (4) 

Finales
29 mei:   winnaar (3) – winnaar (1)
1 juni:     winnaar (1) – winnaar (3)

29 mei:   winnaar (2) – winnaar (4)
1 juni:     winnaar (4) – winnaar (2)

OM 2 PLAATSEN IN DE TWEEDE KLASSE
Halve finales
18 mei:   Robur et Velocitas – Echteld                                 (1)
22 mei:   Echteld – Robur et Velocitas                                 (1)

15 mei:   VIOD – Columbia                                  3-3          (2))
18 mei:   Columbia – VIOD                                                  (2)

15 mei:   OBW – Hatert                                        0-0          (3)  
18 mei:   Hatert – OBW                                                        (3)

15 mei:   DIO ’30 – DCS                                      3-1           (4)
18 mei:   DCS – DIO ’30                                                       (4)

Finales
25 mei:   winnaar (3) – winnaar (1)
29 mei:   winnaar (1) – winnaar (3)

25 mei:   winnaar (2) – winnaar (4)
29 mei:   winnaar (4) – winnaar (2)
Winnaars naar tweede klasse, verliezers krijgen nog een herkansing

OM 2 PLAATSEN IN DE DERDE KLASSE
Halve finales
15 mei:   Pax – RKPSC                                          2-2         (1)
18 mei:   RKPSC – Pax                                                         (1)

15 mei:   AD ’69 – HC ’03                                     4-1         (2)
18 mei:   HC ’03 – AD ’69                                                    (2)

15 mei:   Ulftse Boys – ‘t Peeske                           1-3         (3)  
18 mei:   ‘t Peeske – Ulftse Boys                                          (3)

15 mei:   Keijenburgse Boys – Neede                   1-2          (4)
18 mei:   Neede – Keijenburgse Boys                                   (4)

Finales
22 mei:   winnaar (3) – winnaar (1)
25 mei:   winnaar (1) – winnaar (3)

22 mei:   winnaar (2) – winnaar (4)
25 mei:   winnaar (4) – winnaar (2)
Winnaars naar derde klasse, verliezers krijgen nog een herkansing


OM 2 PLAATSEN IN DE DERDE KLASSE

Halve finales
15 mei:   ONA ’53 – Arnhemse Boys                        1-1       (1)
18 mei:   Arnhemse Boys – ONA ’53 (14.30 uur)                  (1)

15 mei:   Overasseltse Boys – VDZ                          2-2       (2)
18 mei:   VDZ – Overasseltse Boys (14.00 uur)                     (2)

15 mei:   Millingen – DVOL                                     3-2       (3)  
18 mei:   DVOL – Millingen                                                  (3)

15 mei:   Fortissimo – Avios                                   2-1       (4)
18 mei:   Avios – Fortissimo                                                (4)

Finales
22 mei:   winnaar (3) – winnaar (1)
25 mei:   winnaar (1) – winnaar (3)

22 mei:   winnaar (2) – winnaar (4)
25 mei:   winnaar (4) – winnaar (2)
Winnaars naar derde klasse, verliezers krijgen nog een herkansing

OM PLAATSEN IN DE VIERDE KLASSE
Poule 8
18 mei:   GSV ’38 – Groessen
25 mei:   Elistha – GSV ’38 of Groessen – Elistha
1 juni:     Elistha – GSV ’38 of Groessen – Elistha

Poule 9

18 mei:   DIOSA – UHC
25 mei:   MASV – DIOSA of UHC – MASV
1 juni:     MASV – DIOSA of UHC – MASV

Poule 10
18 mei:   Doesburg – ESCA
25 mei:   AAC Olympia – Doesburg of ESCA – AAC Olympia
1 juni:     AAC Olympia – Doesburg of ESCA – AAC Olympia

Poule 16
18 mei:   Marienheem – RVW
25 mei:   RVW – Marienheem
De poulewinnaars naar de vierde klasse