MASV degradeert naar vijfde klasse

1 juni 2014 | Van onze AS-redactie

van onze AS-redactie

MASV heeft het niet gered. De Arnhemse ploeg had zondag op bezoek bij UHC genoeg aan een gelijkspel om zich te handhaven in de vierde klasse, maar verloor met 3-2. MASV is daardoor gedegradeerd naar de vijfde klasse.

MASV-coach Marcel Polman, die zondag in Hernen Chris Lankwarden (vakantie) verving, zag de thuisploeg al na vier minuten een voorsprong nemen. Lang kon UHC genieten van die stand, want een minuut later maakte Jhon van Beukering gelijk: 1-1.
MASV, met ook Nicky Hofs negentig minuten binnen de lijnen, kon echter geen vervolg geven aan dat succesje. Integendeel, nog voor rust scoorde UHC twee keer: 3-1. kort na de hervatting bracht Maarten van kesteren weer hoop in de Arnhemse harten: 3-2. Verde liet UHC, dat door de zege promoveert naar de vierde klasse, het niet komen.

ESCA won zijn laatste wedstrijd in het bestaan met 4-1 van AAC Olympia en handhaafde zich daardoor in de vierde klasse. De Arnhemse club gaat echter fuseren met Presikhaaf en zal komend seizoen onder de naam AFC Arnhem uitkomen in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal. De zondagtak van AFC Arnhem speelt komend seizoen door het kampioenschap in de eerste klasse van Presikhaaf in de hoofdklasse.


UITSLAGEN EN PROGRAMMA NACOMPETITIE

ZONDAGVOETBAL

OM 2 PLAATSEN IN DE HOOFDKLASSE
Halve finales

18 mei:   Hoogeveen – VKW                                  5-2      (1)
22 mei:   VKW – Hoogeveen                                  1-4      (1)

18 mei:   Hoogland – Alverna                               1-0       (2)
22 mei:   Alverna – Hoogland                               1-1       (2)

18 mei:   Germania – SVBO                                   1-0       (3)
25 mei:   SVBO – Germania                                   0-1       (3)

18 mei:   Emmen – AWC                                        0-3       (4)
22 mei:   AWC – Emmen                                        2-3       (4)

Finales
29 mei:   Germania – Hoogeveen                          1-0
1 juni:     Hoogeveen – Germania                          0-1

25 mei:   Hoogland – AWC                                     2-3
29 mei:   AWC – Hoogland                                     1-1
AWC en Germania promoveren naar hoofdklasse.


OM 2 PLAATSEN IN DE EERSTE KLASSE

Halve finales
18 mei:   Achilles ’12 – PH                                     1-2        (1)
25 mei:   PH – Achilles ’12                                     1-2        (1)
PH wint na strafschoppen

18 mei:   Concordia Wehl – Babberich                   1-1         (2)
25 mei:   Babberich – Concordia Wehl                   2-3         (2)
Babberich degradeert naar tweede klasse

18 mei:   Woezik – Heino                                      2-2        (3)
25 mei:   Heino – Woezik                                      3-2        (3)

18 mei:   Tubantia – WSV                                      1-2        (4)
25 mei:   WSV – Tubantia                                      3-2        (4) 
Tubantia wint na strafschoppen

Finales
29 mei:   Heino – PH                                             2-1 
1 juni:     PH – Heino                                             3-3 n.v.

29 mei:   Concordia Wehl – Tubantia                     2-2
1 juni:     Tubantia – Concordia Wehl                     0-5
Heino en Concordia Wehl promoveren naar eerste klasse

OM 2 PLAATSEN IN DE TWEEDE KLASSE
Halve finales
18 mei:   Robur et Velocitas – Echteld                 5-2          (1)
22 mei:   Echteld – Robur et Velocitas                 4-3          (1)

15 mei:   VIOD – Columbia                                  3-3          (2)
18 mei:   Columbia – VIOD                                  1-2          (2)

15 mei:   OBW – Hatert                                        0-0          (3)  
18 mei:   Hatert – OBW                                        0-2          (3)

15 mei:   DIO ’30 – DCS                                      3-1           (4)
18 mei:   DCS – DIO ’30                                      4-1 n.v.    (4)

Finales
25 mei:   OBW – Robur et Velocitas                     1-0
29 mei:   Robur et Velocitas – OBW                     1-4

25 mei:   VIOD – DCS                                          2-1
29 mei:   DCS – VIOD                                          1-2
OBW en VIOD promoveren naar tweede klasse

HERKANSING OM 1 PLAATS IN DE TWEEDE KLASSE
Eerste ronde
1 juni:    DCS – Robur et Velocitas                      4-0
1 juni:    Vogido – ATC’62                                  2-0

Finale
9 juni:    DCS – Vogido

OM 2 PLAATSEN IN DE DERDE KLASSE
Halve finales
15 mei:   Pax – RKPSC                                          2-2         (1)
18 mei:   RKPSC – Pax                                          3-4         (1)

15 mei:   AD ’69 – HC ’03                                     4-1         (2)
18 mei:   HC ’03 – AD ’69                                     2-3         (2)

15 mei:   Ulftse Boys – ‘t Peeske                           1-3         (3)  
18 mei:   ‘t Peeske – Ulftse Boys                           0-1         (3)

15 mei:   Keijenburgse Boys – Neede                   1-2          (4)
18 mei:   Neede – Keijenburgse Boys                   3-1 n.v.   (4)

Finales
22 mei:   ‘t Peeske – Pax                                      1-0
25 mei:   Pax – ‘t Peeske                                      5-0
Pax blijft in de derde klasse.

22 mei:   AD ’69 – Neede                                     1-0  
25 mei:   Neede – AD ’69                                     0-5
AD ’69 promoveert naar derde klasse, herkansing voor Pax en ‘t Peeske


OM 2 PLAATSEN IN DE DERDE KLASSE
Halve finales
15 mei:   ONA ’53 – Arnhemse Boys                        1-1       (1)
18 mei:   Arnhemse Boys – ONA ’53                        7-0       (1)

15 mei:   Overasseltse Boys – VDZ                          2-2       (2)
18 mei:   VDZ – Overasseltse Boys                          2-0       (2)

15 mei:   Millingen – DVOL                                     3-2       (3)  
18 mei:   DVOL – Millingen                                     0-3       (3)

15 mei:   Fortissimo – Avios                                   2-1       (4)
18 mei:   Avios – Fortissimo                                   2-5       (4)

Finales
22 mei:   Millingen – Arnhemse Boys                      3-0
25 mei:   Arnhemse Boys – Millingen                      2-3

22 mei:   VDZ – Fortissimo                                     2-2
25 mei:   Fortissimo – VDZ                                     1-2 
Millingen en VDZ naar derde klasse, herkansing voor Arnhemse Boys en Fortissimo

HERKANSINGSWEDSTRIJDEN OM 1 PLAATS IN DE DERDE KLASSE
Eerste ronde, donderdag 29 mei

EMMS – De Tukkers                                                1-0
‘t Peeske – Neede                                                   (B)
Arnhemse Boys – Fortissimo                                   1-2
Sallandia – Groen Wit ’62                                        3-0

Tweede ronde, zondag 1 juni
EMMS – Sallandia                                                    5-8 n.v. 
Neede – Fortissimo                                                 4-3 n.v.

Finale
9 juni: Sallandia – Neede
De winnaar speelt volgend seizoen in de derde klasse.

OM PLAATSEN IN DE VIERDE KLASSE
Poule 8
18 mei:   GSV ’38 – Groessen                                  1-4
25 mei:   Elistha – GSV ’38                                      5-0
1 juni:     Groessen – Elistha                                    3-1
Groessen blijft in vierde klasse

Poule 9

18 mei:   DIOSA – UHC                                            2-5  
25 mei:   MASV – DIOSA                                          6-2
1 juni:     UHC – MASV                                             3-2
UHC promoveert naar vierde klasse, MASV degradeert naar vijfde klasse

Poule 10

18 mei:   Doesburg – ESCA                                      1-2
25 mei:   AAC Olympia – Doesburg                          3-0
1 juni:     ESCA – AAC Olympia                                 4-1

Poule 16
18 mei:   Marienheem – RVW                                   2-2
25 mei:   RVW – Marienheem                                   3-2
RVW promoveert naar vierde klasse

ZATERDAGVOETBAL

OM 2 PLAATSEN IN DE EERSTE KLASSE
Halve finales
17 mei:   Blauw Geel ’55 – FC RDC                   2-2          (1)
24 mei:   FC RDC – Blauw Geel ’55                   0-2          (1)

17 mei:   ESA – Sparta Enschede                      0-0          (2)
24 mei:   Sparta  Enschede – ESA                     3-1          (2)

17 mei:   KHC – OZC                                        2-0          (3)
24 mei:   OZC – KHC                                        2-2          (3)

17 mei:   Be Quick ’28 – Veensche Boys           0-1           (4)
24 mei:   Veensche Boys – Be Quick ’28           1-1           (4)

Finales
29 mei:   KHC – Blauw Geel ’55                        2-1
31 mei:   Blauw Geel ’55 – KHC                        1-0 n.v. (KHC wns)
Blauw Geel ’55 degradeert naar tweede klasse

29 mei:   Sparta Enschede – Veensche Boys     2-3 
31 mei:   Veensche Boys – Sparta Enschede     2-3 n.v. (Sparta E wns)
Sparta Enschede blijft in eerste klasse, Veensche Boys blijft in tweede klasse

OM 2 PLAATSEN IN DE TWEEDE KLASSE

Halve finales
17 mei:   SKV – Zeewolde                                 2-0         (1)
24 mei:   Zeewolde – SKV                                 3-0 n.v.  (1)

17 mei:   Stroe – Unicum                                  0-1         (2)
24 mei:   Unicum – Stroe                                  2-0         (2)

17 mei:   Advendo ’57 – Hoevelaken                4-1          (3)
24 mei:   Hoevelaken – Advendo ’57                7-2 n.v    (3)

17 mei:   DSV ’61 – Redichem                          4-1          (4)
24 mei:   Redichem – DSV ’61                          1-5          (4)

Finales
29 mei:   Hoevelaken – Zeewolde                     1-2
31 mei:   Zeewolde – Hoevelaken                     4-0

29 mei:   Unicum – DSV ’61                              4-0
31 mei:   DSV ’61 – Unicum                              1-1

OM 1 PLAATS IN DE DERDE KLASSE
Finale
17 mei:   Dodewaard – Prins Bernhard               1-2   
24 mei:   Prins Bernhard – Dodewaard               4-3 n.v
Prins Bernhard promoveert naar derde klasse

OM 2 PLAATSEN IN DE DERDE KLASSE
Halve finales

17 mei:   Rood Wit ’58 – DVV                            1-2
24 mei:   Oranje Blauw – Rood Wit ’58              1-1
31 mei:   DVV – Oranje Blauw
De nummers één en twee uit deze poule promoveren; DVV al gepromoveerd naar derde klasse