Indeling amateurvoetbal

9 juli 2021 | Van onze AS-redactie

De KNVB heeft SML, in het niet uitgespeelde afgelopen seizoen ingedeeld in de derde klasse C, overgeheveld naar de derde klasse D van het zondagvoetbal. Dat betekent dat de ploeg van trainer John van Dijk in het seizoen 2021 -2022 weer Arnhemse stadsderby ‘s speelt tegen VDZ, Eldenia en Arnhemse Boys.

SML neemt in 3D de plaats in van het Tielse RKTVC, dat komend seizoen uitkomt in de ‘Brabantse’ derde klasse C. VVO en sc Rheden zijn ingedeeld in de Liemers-Achterhoekse derde klasse B. In die klasse zijn, op SML na, dezelfde ploegen ingedeeld als vorig seizoen (toen 3C). Voor SML is er geen nieuwe ploeg bijgekomen, zodat VVO en sc Rheden komend seizoen 24 in plaats van 26 competitieduels spelen.

De KNVB heeft verder geen grote wijzigingen aangebracht. De indeling is vrijwel gelijk aan die van vorig seizoen. De competitie 2020 -2021 werd toen al begin oktober stilgelegd in verband met de coronapandemie.

ZATERDAGVOETBAL
HOOFDKLASSE A
Achilles’29, Achilles Veen, ARC, Capelle, DHSC, Duno, SC Feyenoord, FC ‘s Gravenzande, Jodan Boys, Poortugaal, Rijnvogels, Rijsoord, Scherpenzeel, Smitshoek, Spijkenisse, Zwaluwen.

EERSTE KLASSE D
CSV Apeldoorn, Bennekom, DOS ’37, Dos Kampen, DTS Ede, DZC ’68, Go Ahead Kampen, Hierden, KHC, De Merino ’s, Nunspeet, SDV Barneveld, SVI, SVZW.

TWEEDE KLASSE G
ASV Dronten, AVW’66, Batavia ’66, FC Horst, Lelystad ’67, Lunteren, OVC’85, Owios, Renswoude, Unicum, Valleivogels, Veensche Boys, VRC, VSCO ’61.

DERDE KLASSE A
DVOV, ESA, Eerbeekse Boys, Excelsior Zetten, FC Zutphen, JVC Cuijk, Oeken, Redichem, Eefde, Teuge, Waalstad, Uni VV, ZZC ’20, Dieren.

DERDE KLASSE B
Advendo’57, AGOVV, Blauw Geel’55, Hoevelaken, ONA’53, Otterlo, Rood Wit’58, SKV, Stroe, Terschuurse Boys, Veenendaal, VVOP, Zeewolde, Zwart Wit’63.

VIERDE LASSE A
Alverna, AWC, Beuningse Boys, Elistha, Juliana ’31, Kolping-Dynamo, Oranje Blauw, De Paasberg, Quick 1888, SVHA, De Treffers, SC Valburg, Woezik, Zuid Arnhem.

VIERDE KLASSE B
CHRC, DFS, Dodewaard, Fortissimo, GVC, Kesteren, FC Lienden, SDOO, Uchta, Wageningen, WAVV, Wodanseck.

ZONDAGVOETBAL
EEERSTE KLASSE E
BVC’12, Columbia, Dalfsen, De Bataven, FC Winterswijk, Heino, MASV, RKHVV, Rohda Raalte, SC Bemmel, Stevo, TVC’28, Tubantia, Voorwaarts Twello.

TWEEDE KLASSE I
Concordia Wehl, DCS, DIO’30, DVC’26, Eendracht’30, Quick’88, SDOUC, Spero, Union, Viod, VVG’25, Varsseveld, Vorden, WSV.

DERDE KLASSE B
Doetinchem, DVV, Gendringen, HC ’03, Lochem, Montferland, OBW, Pax, sc Rheden, Ruurlo, FC Trias, VVO, , Witkampers.

DERDE KLASSE D
Arnhemse Boys, Beuningse Boys, Blauw Wit, Brakkenstein, Driel, DVOL, Eldenia, Ewijk, GVA, HAVO, Roda ’28, SML, Trekvogels, VDZ.

VIERDE KLASSE D
Angerlo Vooruit, Arnhemia, Elsweide, GSV’38, Groessen, Jonge Kracht, Loo, RVW, SC Doesburg, Basteom, SC Westervoort, Sprinkhanen, Veluwezoom, Loil.

VIERDEKLASSE E
Angeren, Aquila, DIOSA, DSZ, Hatert, Krayenhoff, Millingen, Nijmegen, NSVV FC Kunde, OSC, Overasseltse Boys, SCE, SCP, UHC. 

VIJFDE KLASSE C
Babberich, Den Dam, Dierense Boys, Edesche Boys, EDS, Eendracht Arnhem, Gelders Eiland, NVC, Rijnland, RKPSC, SDZZ, SVGG.

* Foto boven: Spelmoment uit De Paasberg – Prins Bernhard (8-0). Het was de laatste wedstrijd van de Arnhemse ploeg in het vorige, niet uitgespeelde, seizoen. (Foto: Nico Kooij)