Indeling amateurvoetbal

10 juli 2020 | Van onze AS-redactie

SML, VVO en sc Rheden zijn in het seizoen 2020 – 2021 door de voetbalbond ingedeeld in de ‘Achterhoekse’ derde klasse C van het zondagvoetbal. VDZ, Arnhemse Boys en Eldenia treffen elkaar in de ‘Nijmeegse’ derde klasse D.

Het gepromoveerde MASV mag in de eerste klasse E uitkijken naar wedstrijden tegen De Bataven, RKHVV en Bemmel.
In het zaterdagvoetbal debuteert OVC ’85 in de tweede klasse. De oosterbekers zijn ingedeeld in 2G, waarin ook het Westervoortse AVW ’66 uitkomt.
In de vierde klasse komt er geen Arnhemse stadsderby tussen AZ 2000 en De Paasberg. AZ 2000 is ingedeeld in 4A, De Paasberg in 4C.

* Foto boven: SC Rheden en VVO treffen elkaar ook in het seizoen 2020 – 2021. Vorig seizoen eindigde het duel in Rheden in een gelijkspel (3-3). (Foto: Nico Kooij)


ZATERDAGVOETBAL
HOOFDKLASSE A
Achilles’29, Achilles Veen, Jodan Boys,  FC ‘s Gravenzande, Rijnvogels, SC Feyenoord, Scherpenzeel, ARC, Poortugaal, Capelle,  DHSC, DUNO, Rijsoord, Smitshoek, Spijkenisse, Zwaluwen.

EERSTE KLASSE D
Bennekom, DOS ’37, DTS ’35, DZC ’68, DOS Kampen, Go Ahead Kampen, Hierden, KHC, De Merino’s, Nunspeet, SDV Barneveld, SVI, SVZW, CSV Apeldoorn.

TWEEDE KLASSE G
AVW’66, Batavia ’90, FC Horst, Lelystad ’67, Lunteren, OVC ’85, Owios, Renswoude, Unicum, VRC, VSCO’61, Valleivogels, Veensche Boys, ASV Dronten.

DERDE KLASSE A
Dieren, DVOV, ESA, Eerbeekse Boys, Excelsior Zetten, FC Zutphen, JVC Cuijk, Oeken, Redichem, Eefde, Teuge, SV Waalstad, Uni VV, ZZC ’20.

DERDEKLASSE B
AGOVV, Advendo ’57, Blauw Geel ’55, Hoevelaken, ONA ’53, Rood Wit ’58, SKV, Otterlo, Stroe, Terschuurse Boys, VVOP, Veenendaal, Zeewolde, Zwart Wit ’63.

VIERDE LASSE A
AWC, AZ 2000, Alverna, Beuningse Boys, Elistha, Juliana ’31, Kolping Dynamo, OBW, Oranje Blauw, Quick 1888, Terborg, Woezik.

VIERDE KLASSE B
CHRC, Dodewaard, EMM, GVC, Kesteren, FC Lienden, SC Valburg, SDOO, Uchta, WAVV, Wageningen, DFS Opheusden.

VIERDE KLASSE C
Achterveld, De Paasberg, Veluwse Boys, EFC ’58, Fortissimo,Prins Bernhard, Harskamp, SDS’55, Barneveld, Vierhouten ’82, Wodanseck, Ede/Victoria.

 

ZONDAGVOETBAL
EEERSTE KLASSE E
BVC’12, Columbia, Dalfsen, De Bataven, FC Winterswijk, Heino, MASV, RKHVV, Rohda Raalte, Bemmel, Stevo, TVC ’28, Tubantia, Voorwaarts Twello.

TWEEDE KLASSE I
Concordia Wehl, DCS, DIO ’30, DVC ’26, Eendracht ’30, Quick 1888, SDOUC, Spero, Union, Viod, VVG’25, Varsseveld, Vorden, WSV. 

DERDE KLASSE C
DVV, Doetinchem, FC Trias, Gendringen, HC’03, OBW, Pax, Ruurlo, sc Rheden, SML, Lochem, VVO, Witkampers, Montferland.

DERDE KLASSE D
Arnhemse Boys, Beuningse Boys, Blauw Wit, Brakkenstein, DVOL, Eldenia, GVA, HAVO, Driel, RKTVC, Roda ’28, Trekvogels, VDZ, Ewijk.

VIERDE KLASSE C
‘t Peeske, AD’69, Ajax Breedenbroek, Etten, FC Bergh, FC Dinxperlo, GWVV, KSV, Keijenburgse Boys, Kilder, MEC, Meddo, HMC ’17, Ulftse Boys.

VIERDE KLASSE D
Angerlo Vooruit, Arnhemia, Basteom, Doesburg, Elsweide, GSV ’38, Groessen, Jonge Kracht, Loil, Loo, RVW, Sprinkhanen, Veluwezoom, Westervoort.

VIERDEKLASSE E
Angeren, Aquila, DIOSA, DSZ, Krayenhoff, FC Kunde, Nijmegen, OSC, Overasseltse Boys, Millingen, SCE, SCP, Hatert, UHC. 

VIJFDE KLASSE C
Babberich, Den Dam, Dierense Boys, Edesche Boys, Eendracht Arnhem, NVC, RKPSC, SC EDS; Rijnland, SDZZ, SHE, Gelders Eiland, SVGG.