Indeling amateurvoetbal

15 juli 2019 | Van onze AS-redactie

RKHVV kan opgelucht ademhalen. De KNVB heeft de Huissense ploeg, gedegradeerd uit de hoofdklasse, toch ingedeeld in de eerste klasse E van district oost. In een uitgelekt concept stond de naam van RKHVV eerder in de westelijke eerste klasse B, waardoor het de derby ‘s tegen De Bataven en Bemmel zou moeten missen.   


ZATERDAGVOETBAL
HOOFDKLASSE A:
ARC, AZSV, Achilles ’29, Achilles Veen, Capelle, DHSC, Duno D, FC ‘s Gravenzande, Jodan Boys, Rijnvogels, Rijsoord, SC Feyenoord, Smitshoek, Spijkenisse, Sportlust ’46, Zwaluwen.

EERSTE KLASSE D: Bennekom, DFS Opheusden, DOS ’37, DTS ’35 Ede, DZC ’68, DOS Kampen, Go Ahead Kampen, Hierden, KHC, Nunspeet, SDV Barneveld, SVZW, WHC, CSV Apeldoorn.

TWEEDE KLASSE G: AVW ’66, Batavia ’90, Be Quick Zutphen, FC Dinxperlo, FC Horst, Lelystad ’67, Lunteren, De Merino’s, Renswoude, Unicum, VRC, Valleivogels, Veensche Boys, ASV Dronten.

DERDE KLASSE A: DVE-Trajanus, DVOV, De Treffers, ESA, Eerbeekse Boys, Excelsior Z, FC Zutphen, OVC ’85, Oeken, Redichem, Eefde, Uni VV, Zelos, Dieren.

VIERDE KLASSE A: AZ 2000, Alverna, BVC ’12, Cito, DVV, De Paasberg, Elistha, JVC Cuijk, Juliana ’31, Kolping Dynamo, OBW, Oranje Blauw, Quick 1888, Woezik.

VIERDE KLASSE B: DIO ’30, Dodewaard, EMM, Echteld, GVC, Kesteren, FC Lienden, ONA ’53, SC Valburg, Uchta, WAVV, Wageningen, Wodanseck.

ZONDAGVOETBAL
HOOFDKLASSE B:
AWC, Baronie, EHC, Halsteren, IFC, Juliana ’31, Longa ’30, Moerse Boys, Nuenen, OJC Rosmalen, Minor, RKZVC, Meerssen, Silvolde, UDI ’19, Unitas.

EERSTE KLASSE C (Zuid I): Alverna, Best Vooruit, Brabantia, Erp, FC Eindhoven, HVCH, Leones, NEC, Nemelaer, Rhode, SC ’t Zand, SV Top, Unitas’30, Woezik.

EERSTE KLASSE E: BVC ’12, De Bataven, De Zweef, Winterswijk, Heino, Orion, RKHVV, Rigtersbleek, Rohda Raalte, Bemmel, Stevo, TVC’28, Tubantia, Voorwaarts Twello.

TWEEDE KLASSE I: Concordia Wehl, DCS, DIO ’30, DVC’26, Eendracht ’30, MASV, Quick 1888, SDOUC, Spero, Union, Viod, Varsseveld, Vorden, WAVV.

DERDE KLASSE A: Avanti Wilkracht, Borne, DSVD, De Tukkers, Grol, LSV Lonneker, Losser, Luctor et Emergo, MVV ’29, RSC, Reutum, Saasveldia, TVO, WVV’34.

DERDE KLASSE C: DVV, Doetinchem, FC Trias, HC ’03, OBW, Pax, Ruurlo, SC Rheden, SC Lochem, SC Brummen, VVG ’25, VVO, Witkampers, FC Montferland.

DERDE KLASSE D: Beuningse Boys, Blauw Wit, Brakkenstein, DVOL, Estria, Germania, Groesbeekse Boys, HAVO, Hapse Boys, Rood Wit, Trekvogels, Vitesse ’08, Ewijk.

DERDE KLASSE D (West I): Quick 1890, APWC, Arnhemse Boys, Eldenia, FC Jeugd, HDS, RKSV Driel, Roda ’46, SML, Saestum, Sporting ’70, VDZ, VVZA.

VIERDE KLASSE C: AD ’69, Etten, FC Bergh, FC Dinxperlo, GWVV, Gendringen, KSV, Keijenburgse Boys, MEC, SC Meddo, HMC ’17, Basteom, Terborg, Ulftse Boys.

VIERDE KLASSE D: ’t Peeske, Angeren, Arnhemia, CHRC, GSV ’38, GVA, Groessen, Jonge Kracht, Loo, RVW, Doesburg, Westervoort, Sprinkhanen, Loil.

VIJFDE KLASSE C: Ajax Breedenbroek, Angerlo Vooruit, Den Dam, Halle, Kilder, NVC, RKPSC, Rijnland, SDZZ, Babberich, Gelders Eiland, SVGG, Westendorp.

VIJFDE KLASSE E: Batavia ’90, De Hoven, Dierense Boys, Edesche Boys, Eendracht Arnhem, Elsweide, FC Zutphen, EDS, SHE, Ratti/Socii, Veluwezoom, Voorst.

Foto boven: spelmoment uit duel SC Rheden – SML (1-0) van afgelopen seizoen. Beide ploegen ontlopen elkaar komend seizoen. (Foto: Nico Kooij)