ESA haalt weer fors uit

8 september 2019 | Van onze AS-redactie

ESA heeft voor de tweede keer stevig uitgehaald in het bekertoernooi. Na de 7-0 zege van vorige week bij het Randwijkse EMM versloeg de ploeg van trainer Peter Gerritsen zaterdag in poule 2-33 in eigen huis Harskamp met 8-0. De Arnhemse formatie is echter nog niet zeker van de knock-outfase, maar een gelijkspel bij QuicK 1888 is zaterdag voldoende voor de groepswinst.

De wedstrijd tegen het arme Harskamp was al bij rust beslist. In het eenzijdige duel leidde ESA na 45 minuten met 3-0. Na de pauze werd de score verder opgevoerd.
De doelpunten van ESA werden gescoord door Dario van Hoften (3), Clinton Sirvania (2), Job Seinen en Jermo Lopulalan. De Veluwse ploeg schoot eenmaal in eigen doel.

* Foto boven: Tom Titarsolej (wit tenue) van ESA komt ten val. (Foto: Nico Kooij)

KNVB DISTRICTSBEKER
Zaterdag – en zondagvoetbal (eerste en tweedeklassers)
Groep 1-079  
Zaterdag 31 augustus
De Merino ‘s –  MASV 2-1
De Bataven – DFS Opheusden 3-6
Zaterdag 7 september
DFS Opheusden – De Merino ‘s 5-0
Stand
DFS Opheusden  2-6  (11-3)
De Merino ‘s  2-3  (2-6)
MASV  1-0  (1-2)
De Bataven  1-0  (3-6) 
Programma

Zondag 8 september
MASV – De Bataven (14.30 uur)
Zaterdag 14 september
De Merino ‘s – De Bataven (14.30 uur)
DFS Opheusden – MASV (17.00 uur)

Groep 1-080
Zaterdag 31 augustus

DTS Ede – DCS 6-0
RKHVV – AVW ’66 1-1
Zaterdag 7 september
AVW ’66 – DTS Ede 0-7
Stand
DTS Ede  2-6  (13-0)
RKHVV  1-1  (1-1)
AVW ’66  2-1  (1-8)
DCS  1-0  (0-6)
Programma
Zondag 8 september
DCS – RKHVV (14.30 uur)
Zaterdag 14 september
DCS – AVW ’66 (17.00 uur)
RKHVV – DTS Ede (18.00 uur)

Zaterdagvoetbal (derde en vierde klasse)
Groep 2-04
Zaterdag 31 augustus
OVC ’85 – Lienden 2-0
Fortissimo – De Paasberg 5-2 (ongeldig verklaard)
Donderdag 5 september
De Paasberg – OVC ’85 4-2
Zaterdag 7 september
Lienden – Fortissimo 1-2
Stand
De Paasberg  1-3  (4-2)
OVC ’85  2-3  (4-4)
Fortissimo  1-3  (2-1)
Lienden  2-0  (1-4)
Programma
Zaterdag 7 september

Lienden – Fortissimo
Zaterdag 14 september
Lienden – De Paasberg (14.30 uur)
Fortissimo – OVC ’85 (15.00 uur)
Woensdag 18 september
Fortissimo – De Paasberg (19.30 uur, restan 20 minuten, stand 1-2)

Groep 2-06
Zaterdag 31 augustus
Wageningen – Cito 2-4
DVOV – DVE Trajanus 5-5
Zaterdag 7 september
Cito – DVOV 1-3
DVE Trajanus – Wageningen 5-4
Stand
DVOV  2-4  (8-6)
DVE Trajanus  2-4  (10-9)
Cito  2-3  (5-5)
Wageningen  2-0  (6-9)  
Programma
Zaterdag 14 september

Cito – DVE Trajanus
DVOV – Wageningen (15.00 uur)

Groep 2-11
Zaterdag 31 augustus
Terschuurse Boys – SDS ‘55 2-2
WAVV – AZ 2000 3-1
Zaterdag 7 september
AZ 2000 – Terschuurse Boys 1-11
SDS ’55 – WAVV 4-1
Stand
Terschuurse Boys  2-4  (13-3)
SDS ’55  2-4  (6-3)
WAVV  2-3  (4-5)
AZ 2000  2-0 2-14)
Programma
Zaterdag 14 september

Terschuurse Boys – WAVV
AZ 2000 – SDS ‘55 (14.30 uur)

Groep 2-33
Zaterdag 31 augustus
EMM – ESA 0-7
Harskamp – Quick 1888 1-7
Zaterdag 7 september
ESA – Harskamp 8-0
Quick 1888 – EMM 5-0
Stand
ESA  2-6  (15-0)
Quick 1888  2-6  (12-1)
EMM  2-0  (0-12)
Harskamp  2-0  (1-15)
Programma
Zaterdag 14 september

EMM – Harskamp
Quick 1888 – ESA (15.00 uur)