‘Boys’ neemt voorschot op poulezege

30 augustus 2014 | Van onze AS-redactie

van onze AS-redactie

Arnhemse Boys heeft zaterdag een grote stap gezet op weg naar de groepszege in bekerpoule 97. De formatie van trainer Patrick Baltus won de stadsderby bij ESA met 3-1. Dinsdag haalt Arnhemse Boys nog in tegen het zaterdagteam van Eendracht.

Arnhemse Boys is bij een overwinning op Eendracht verzekerd van de groepszege en daarmee plaatsing voor de knock-outfase van de strijd om de KNVB districtsbeker Oost. Nadat de Schuytgraafbewoners in het eerste bekerduel in poule 97 thuis tegen Driel niet verder kwamen dan een gelijkspel (2-2), was Arnhemse Boys nu te sterk voor ESA.
op sportpark Rijkerswoerd namen de bezoekers in de eerste helft een 1-0 voorsprong door oud-ESA-speler Mitch Jurriëns. Hij benutte een strafschop na een overtreding op Roel Fernand.
Op aangeven van Shently Lovert verdubbelde Angelo Siep na de pauze de voorsprong: 0-2. ESA kwam via een schitterende treffer nog op 1-2, maar in dezelfde minuut herstelde Shently Lovert de oude marge. Hij kopte na een voorzet van Roel Fernand fraai raak: 1-3.
ESA is in poule 97 uitgespeeld en gaat met 6 punten uit 3 duels aan kop. Arnhemse Boys volgt met 4 uit 2 en kan dinsdag bij een zege op Eendracht die positie van ESA overnemen.

(later meer)


UITSLAGEN EN PROGRAMMA DISTRICTSBEKER

GROEP 004: Westervoort, DVV (zo), Dieren, Eendracht A. (zo)
Dinsdag 19 augustus
Westervoort – Eendracht (zo)                    2-2
DVV (zo) – Dieren                                     3-0
Dinsdag 26 augustus
Dieren – Westervoort                                1-0
Eendracht (zo) – DVV (zo)                          afg
Zaterdag 30 augustus
Dieren – Eendracht (zo)                             5-0
Zondag 31 augustus
14.30 uur: Westervoort – DVV (zo)

GROEP 012: Fortissimo, SDOO, Wageningen, OVC ’85
Dinsdag 19 augustus
Fortissimo – OVC ’85                                3-1
SDOO – Wageningen                                 2-4
Dinsdag 26 augustus
Wageningen – Fortissimo                          6-1
OVC ’85 – SDOO                                       0-0
Zaterdag 30 augustus
Wageningen – OVC ’85                             2-0
Zondag 31 augustus
14.00 uur: Fortissimo – SDOO

GROEP 027: Arnhemia, Eldenia, De Paasberg, SC Oranje (za)
Dinsdag 19 augustus
Eldenia – De Paasberg                                0-2
Dinsdag 26 augustus
SC Oranje (za) – Eldenia                             0-0
Zaterdag 30 augustus
De Paasberg – SC Oranje (za)                     2-4

GROEP 055: DUNO D, Redichem, CHRC, RVW
Dinsdag 19 augustus
DUNO D – RVW                                         5-0
Redichem – CHRC                                     8-2
Dinsdag 26 augustus
CHRC – DUNO D                                       0-8
RVW – Redichem                                       0-0
Zaterdag 30 augustus
DUNO D – Redichem                                 5-0
Zondag 31 augustus
14.00 uur: CHRC – RVW

GROEP 074: Groessen, DCS, SSA Aerdt-Carvium, AVW ’66
Dinsdag 19 augustus
Groessen – AVW ’66                             2-3
Donderdag 21 augustus
DCS – SSA Aerdt-Carvium                    4-0
Dinsdag 26 augustus
SSA Aerdt-Carvium – Groessen            5-3
AVW ’66 – DCS                                     1-1
Zaterdag 30 augustus
SSA Aerdt-Carvium – AVW ’66              1-6
Zondag 31 augustus
14.00 uur: Groessen – DCS

GROEP 076: Babberich/Liemers, Rijnland, DVV (za), ‘t Peeske
Dinsdag 19 augustus
Babberich/Liemers – ‘t Peeske             3-1
Rijnland – DVV (za)                             0-2
Dinsdag 26 augustus
DVV (za) – Babberich/Liemers             0-4
‘t Peeske – Rijnland                             1-0
Zaterdag 30 augustus
DVV (za) – ‘t Peeske                            8-0
Zondag 31 augustus
14.00 uur: Babberich/Liemers – Rijnland

GROEP
077:  Jonge Kracht, Overasseltse Boys, RKPSC, Angeren
Dinsdag 19 augustus
Jonge Kracht – Angeren                         0-2
Overasseltse Boys – RKPSC                    2-4
Dinsdag 26 augustus
RKPSC – Jonge Kracht                            5-2
Angeren – Overasseltse Boys                 3-1
Zondag 31 augustus
14.00 uur: RKPSC – Angeren
14.00 uur: Jonge Kracht – Overasseltse Boys

GROEP
084: Spero, OSC, SCD ’33, Elistha
Dinsdag 19 augustus
Spero – Elistha                                        4-0
OSC – SCD ’33                                        2-1
Dinsdag 26 augustus
SCD ’33 – Spero                                      0-6
Elistha – OSC                                          2-2
Zondag 31 augustus
14.30 uur: SCD ’33 – Elistha
14.00 uur: Spero – OSC

GROEP 086: SML, Wodanseck, VDZ
Dinsdag 19 augustus
Wodanseck – VDZ                                  1-4
Dinsdag 26 augustus
VDZ – SML                                             0-0
Zaterdag 30 augustus
SML – Wodanseck                                   4-0

GROEP 097: Eendracht A (za), Driel, ESA, Arnhemse Boys
Dinsdag 19 augustus
Eendracht A (za) – Arnhemse Boys         afg
Driel – ESA                                            1-4
Dinsdag 26 augustus
ESA – Eendracht A (za)                          7-0
Arnhemse Boys – Driel                          2-2
Zaterdag 30 augustus
ESA – Arnhemse Boys                            1-3
Eendracht A (za) – Driel                         afg
Dinsdag 2 september
Eendracht (za) – Arnhemse Boys

GROEP 110: Oranje Blauw, DVE-Trajanus, Elsweide, Hatert (za)
Dinsdag 19 augustus
Oranje Blauw – Hatert (za)                      1-0
DVE-Trajanus – Elsweide                        2-1
Dinsdag 26 augustus
Elsweide – Oranje Blauw                         3-6
Hatert (za) – DVE-Trajanus                     2-2
Zaterdag 30 augustus
17.00 uur: Elsweide – Hatert (za)
17.00 uur: Oranje Blauw – DVE-Trajanus

GROEP 111: Veluwezoom, SC Oranje (zo), AFC Arnhem (za), VVO
Dinsdag 19 augustus
Veluwezoom – VVO                                0-2
Woensdag 20 augustus
SC Oranje (zo) – AFC Arnhem (za)          0-4
Dinsdag 26 augustus
AFC Arnhem (za) – Veluwezoom            2-4 
VVO – SC Oranje (zo)                             8-1
Zaterdag 30 augustus
AFC Arnhem (za) – VVO                         1-5
Veluwezoom – SC Oranje (zo)              10-0