Bekersucces Arnhemse Boys en ESA

30 augustus 2015 | Van onze AS-redactie

van onze AS-redactie

Arnhemse Boys heeft zich in de strijd om de KNVB districtsbeker geplaatst voor de knock-outfase. De ploeg van trainer Patrick Baltus won ook het derde en laatste groepsduel. In Randwijk wonnen de Arnhemmers zaterdag met 7-0 van EMM.

Na de 3-0 zege bij RVW en de 5-0 winst in het thuisduel met UHC scoorde Arnhemse Boys er dus opnieuwe lustig op los. Dat de Arnhemse ploeg in drie duels geen enkele treffer incasseerde, zal trainer Patrick Baltus ook deugd doen.
In poule 10 plaatste ESA zich voor de volgende ronde. De ploeg van trainer Peter Gerristen won ook alle drie duels in de groep. Zaterdag was ESA met 3-0 te sterk voor Uchta.

Zondag vallen de meeste beslissingen. In enkele groepen staan ook nog wedstrijden in de komende week op het programma.

UITSLAGEN EN PROGRAMMA

HOOFDKLASSE/EERSTE KLASSE
GROEP L39
Zaterdag 22 augustus

DFS – RKHVV                                        1-2
Wittenhorst – VVA ’71                          1-5
Dinsdag 25 augustus
RKHVV – Wittenhorst                            2-2
VVA ’71 – DFS                                      2-1
Zaterdag 29 augustus
RKHVV – VVA ’71                                  2-3
Wittenhorst – DFS                                 4-0

GROEP L40
Zaterdag 22 augustus

SV Venray – Bennekom                         2-6
De Bataven – Bemmel                           2-1
Dinsdag 25 augustus
Bennekom – De Bataven                       2-2
Bemmel – SV Venray                            1-5
Zaterdag 29 augustus
Bennekom – Bemmel                            2-1 
Zondag 30 augustus
14.00 uur: De Bataven – SV Venray

TWEEDE KLASSE EN LAGER
GROEP 10

Dinsdag 18 augustus
Roda ’28 – Uchta                                   0-3
Woezik 2 – ESA                                     0-4
Dinsdag 25 augustus
Uchta – Woezik 2                                  0-2
ESA – Roda ’28                                      2-0
Zaterdag 29 augustus
ESA – Uchta                                          3-0
Zondag 30 augustus
14.30 uur: Roda ’28 – Woezik 2

GROEP 15
Dinsdag 18 augustus
AD’69 – Dinxperlo                                 5-1      
Groessen – SVGG                                   7-1
Dinsdag 25 augustus
Dinxperlo – Groessen                            1-1
SVVG – AD ’69                                       0-2
Zondag 30 augustus
14.00 uur: Dinxperlo – SVVG
14.00 uur: Groessen – AD ’69

GROEP 18
Dinsdag 18 augustus
Oranje Blauw – Spero                            0-7
NSVV FC Kunde – HAVO                        0-2
Dinsdag 25 augustus
HAVO – Oranje Blauw                            5-2
Spero – NSVV FC Kunde                         6-0
Zaterdag 29 augustus
Oranje Blauw – NSVV FC Kunde             3-2
Dinsdag 1 september
19.00 uur: HAVO – Spero

GROEP 19

Dinsdag 18 augustus
Redichem – SML                                    0-4           
Dinsdag 25 augustus
MASV – Redichem                                 2-3
Zondag 30 augustus
14.00 uur: SML – MASV

GROEP 29

Dinsdag 18 augustus
VDZ – CHRC                                           5-1
Dinsdag 25 augustus
CHRC – Veluwezoom (zo)                       0-4
DVV (zo) – VDZ                                      2-1
Zondag 30 augustus
14.00 uur: DVV – CHRC
14.00 uur: VDZ – Veluwezoom
Dinsdag 1 september
20.00 uur: Veluwezoom (zo) – DVV (zo)

GROEP 30
Dinsdag 18 augustus
Sprinkhanen – DVC’26                             afg
Rijnland – OBW                                        0-3  
Dinsdag 25 augustus
DVC ’26 – Rijnland                                  2-1
OBW – Sprinkhanen                                 4-0
Zondag 30 augustus
14.00 uur: Rijnland – Sprinkhanen
14.30 uur: DVC ’26 – OBW
Dinsdag 1 september
18.30 uur: Sprinkhanen – DVC ’26

GROEP 32
Dinsdag 18 augustus
Eendracht – Elsweide                                 8-0
Angerlo Vooruit – DVOV                            2-3
Dinsdag 25 augustus
DVOV – Eendracht                                     2-2
Elsweide – Angerlo vooruit                        1-3
Zaterdag 29 augustus
Elsweide – DVOV                                       1-5
Angerlo Vooruit – Eendracht                     2-5

GROEP 36

Dinsdag 18 augustus
Dieren – Dierense Boys                              5-0
De Hoven – SC Veluwezoom (za)                2-13    
Dinsdag 25 augustus
20.00 uur: Dierense Boys – De Hoven
Veluwezoom (za) – Dieren                         0-3
Zaterdag 29 augustus
Dieren – De Hoven                                    7-0
Veluwezoom (za) – Dierense Boys            10-2
VV Dieren naar knock-outronde.

GROEP 49
Dinsdag 18 augustus
Oeken – EDS                                              1-1
Basteom – Eerbeekse Boys                         0-10
Dinsdag 25 augustus
Eerbeekse Boys – Oeken                            3-2
EDS – Basteom                                           3-1
Zaterdag 29 augustus
Oeken – Basteom                                      1-1
Zondag 30 augustus
14.00 uur: Eerbeekse Boys – EDS

GROEP 51

Dinsdag 18 augustus
Duno – BVC ’12                                         3-0           
Trekvogels – De Treffers (za)                     4-0
Dinsdag 25 augustus
BVC ’12 – Trekvogels                                2-1
De Treffers (za) – Duno                            1-4
Zaterdag 29 augustus
Duno – Trekvogels                                   4-0
De Treffers (za) – BVC ’12                        0-0
Duno naar knock-outfase.

GROEP 63
Dinsdag 18 augustus
DVV (za) – GSV ’38                                    1-0
AVW ’66 – Westervoort                              2-1
Dinsdag 25 augustus
GSV ’38 – AVW ’66                                     1-0
Westervoort – DVV (za)                              2-2
Dinsdag 1 september
18.45 uur: GSV ’38 – Westervoort
Woensdag 2 september
20.00 uur: AVW ’66 – DVV (za)

GROEP 75

Dinsdag 18 augustus
Lunteren – SKV                                           3-2
Wodanseck – Sparta Nijkerk 2                     0-8
Dinsdag 25 augustus
SKV – Wodanseck                                        6-0
Sparta Nijkerk 2 – Lunteren                         4-2
Zaterdag 29 augustus
Sparta Nijkerk 2 – SKV                                3-2
Dinsdag 1 september
20.00 uur: Lunteren – Wodanseck
Sparta Nijkerk 2 naar knock-outfase.

GROEP 87
Dinsdag 18 augustus
RKPSC – Babberich                                     0-2
Donderdag 20 augustus
GVA – Aerdt/Carvium                                 2-0
Dinsdag 25 augustus
Babberich – GVA                                        7-3
Aerdt/Carvium – RKPSC                             1-2 (gestaakt)
Zondag 30 augustus
14.00 uur: RKPSC – GVA
14.00 uur: Aerdt/Carvium – Babberich

GROEP 89

Dinsdag 18 augustus
Eldenia – AZ 2000                                      6-0
SC Oranje (zo) – Driel                                 1-11 (gestaakt)
Dinsdag 25 augustus
Driel – Eldenia                                            2-1
AZ 2000 – SC Oranje (zo)                           5-0
Zaterdag 29 augustus
Driel – AZ 2000                                          2-0
Zondag 30 augustus
14.00 uur: Eldenia – SC Oranje (zo)

GROEP 91
Dinsdag 18 augustus
Jonge Kracht – SC Oranje (za)                     2-1
OVC’85 – Doesburg                                    4-0
Dinsdag 25 augustus
Doesburg – Jonge Kracht                            0-6
SC Oranje (za) – OVC ’85                            afg
Zaterdag 29 augustus
SC Oranje (za) – Doesburg                          4-4  
Zondag 30 augustus
14.00 uur: OVC ’85 – Jonge Kracht

GROEP 92
Dinsdag 18 augustus
Worth Rheden – Rheden                              1-4            
SDOO – Arnhemia                                       3-3
Dinsdag 25 augustus
Rheden – SDOO                                           7-1
Arnhemia – Worth Rheden                           1-3
Zondag 30 augustus
14.00 uur: Worth Rheden – SDOO
14.00 uur: Arnhemia – Rheden

GROEP 106
Dinsdag 18 augustus

RVW – Arnhemse Boys                                0-3
UHC – EMM                                                1-1
Dinsdag 25 augustus
EMM – RVW                                                1-5
Arnhemse Boys – UHC                                5-0
Zaterdag 29 augustus
EMM – Arnhemse Boys                               0-7
Zondag 30 augustus
14.30 uur: RVW – UHC
Arnhemse Boys naar knock-outfase.

GROEP 108
Dinsdag 18 augustus
DCS – De Paasberg                                    4-1               
Groesbeekse Boys – VVO                           2-2
Dinsdag 25 augustus
De Paasberg – Groesbeekse Boys              2-6
Woensdag 26 augustus
VVO – DCS                                                4-1 
Zondag 30 augustus
14.00 uur: VVO – De Paasberg
14.30 uur: DCS – Groesbeekse Boys