AVW ’66 ligt uit het bekertoernooi

31 augustus 2014 | Van onze AS-redactie

van onze AS-redactie

AVW ’66 ligt uit de strijd om de KNVB districtsbeker Oost. In poule 74 won DCS zondag uit bij Groessen met 9-1, waardoor de Zevenaarse ploeg op basis van een beter doelsaldo dan AVW ’66 groepswinnaar werd.

In groep 4 behaalde Westervoort een 3-1 zege op het Duivense DVV. De gasten kwamen op 0-1, waarna het duel wegens een enorme onweersbui tijdelijk werd gestaakt. Na de onderbreking kwam Westervoort nog voor de pauze op gelijke hoogte: 1-1.
In de tweede helft liet DVV een aantal kansen liggen. Westervoort was beter in de afronding en profiteerde tweemaal van defensief geklungel bij de bezoekers: 3-1. DVV haalt dinsdag nog in bij Eendracht en heeft aan zege met twee goals verschil of meer genoeg voor de groepszege. Het al uitgespeelde Dieren gaat met 6 uit 3 aan kop. DVV heeft 3 uit 3.
Jonge Kracht won in poule 77 zijn laatste bekerduels met 4-1 van Overasseltse Boys. de zege in de groep ging naar Angeren.

UITSLAGEN EN PROGRAMMA DISTRICTSBEKER

GROEP 004: Westervoort, DVV (zo), Dieren, Eendracht A. (zo)
Dinsdag 19 augustus
Westervoort – Eendracht (zo)                    2-2
DVV (zo) – Dieren                                     3-0
Dinsdag 26 augustus
Dieren – Westervoort                                1-0
Eendracht (zo) – DVV (zo)                          afg
Zaterdag 30 augustus
Dieren – Eendracht (zo)                             5-0
Zondag 31 augustus
Westervoort – DVV (zo)                             3-1
Donderdag 4 september
20.00 uur: Eendracht (zo) – DVV (zo)

GROEP 012: Fortissimo, SDOO, Wageningen, OVC ’85
Dinsdag 19 augustus
Fortissimo – OVC ’85                                3-1
SDOO – Wageningen                                 2-4
Dinsdag 26 augustus
Wageningen – Fortissimo                          6-1
OVC ’85 – SDOO                                       afg
Zaterdag 30 augustus
Wageningen – OVC ’85                             2-0
Zondag 31 augustus
Fortissimo – SDOO                                    3-1
Dinsdag 2 september
19.30 uur: OVC ’85 – SDOO

GROEP 027: Arnhemia, Eldenia, De Paasberg, SC Oranje (za)
Dinsdag 19 augustus
Eldenia – De Paasberg                                0-2
Dinsdag 26 augustus
SC Oranje (za) – Eldenia                             0-0
Zaterdag 30 augustus
De Paasberg – SC Oranje (za)                     2-4

GROEP 055: DUNO D, Redichem, CHRC, RVW
Dinsdag 19 augustus
DUNO D – RVW                                         5-0
Redichem – CHRC                                     8-2
Dinsdag 26 augustus
CHRC – DUNO D                                       0-8
RVW – Redichem                                       0-0
Zaterdag 30 augustus
DUNO D – Redichem                                 5-0
Zondag 31 augustus
CHRC – RVW                                              2-2

GROEP 074: Groessen, DCS, SSA Aerdt-Carvium, AVW ’66
Dinsdag 19 augustus
Groessen – AVW ’66                             2-3
Donderdag 21 augustus
DCS – SSA Aerdt-Carvium                    4-0
Dinsdag 26 augustus
SSA Aerdt-Carvium – Groessen            5-3
AVW ’66 – DCS                                     1-1
Zaterdag 30 augustus
SSA Aerdt-Carvium – AVW ’66              1-6
Zondag 31 augustus
Groessen – DCS                                    1-9

GROEP 076: Babberich/Liemers, Rijnland, DVV (za), ‘t Peeske
Dinsdag 19 augustus
Babberich/Liemers – ‘t Peeske             3-1
Rijnland – DVV (za)                             0-2
Dinsdag 26 augustus
DVV (za) – Babberich/Liemers             0-4
‘t Peeske – Rijnland                             1-0
Zaterdag 30 augustus
DVV (za) – ‘t Peeske                            8-0
Zondag 31 augustus
Babberich/Liemers – Rijnland              5-0

GROEP
077:  Jonge Kracht, Overasseltse Boys, RKPSC, Angeren
Dinsdag 19 augustus
Jonge Kracht – Angeren                         0-2
Overasseltse Boys – RKPSC                    2-4
Dinsdag 26 augustus
RKPSC – Jonge Kracht                            5-2
Angeren – Overasseltse Boys                 3-1
Zondag 31 augustus
RKPSC – Angeren                                   1-3
Jonge Kracht – Overasseltse Boys           4-1

GROEP
084: Spero, OSC, SCD ’33, Elistha
Dinsdag 19 augustus
Spero – Elistha                                        4-0
OSC – SCD ’33                                        2-1
Dinsdag 26 augustus
SCD ’33 – Spero                                      0-6
Elistha – OSC                                          2-2
Zondag 31 augustus
Spero – OSC                                           4-0
Dinsdag 2 september
20.00 uur: SCD ’33 – Elistha                   

GROEP 086: SML, Wodanseck, VDZ
Dinsdag 19 augustus
Wodanseck – VDZ                                  1-4
Dinsdag 26 augustus
VDZ – SML                                             0-0
Zaterdag 30 augustus
SML – Wodanseck                                   4-0

GROEP 097: Eendracht A (za), Driel, ESA, Arnhemse Boys
Dinsdag 19 augustus
Eendracht A (za) – Arnhemse Boys         afg
Driel – ESA                                            1-4
Dinsdag 26 augustus
ESA – Eendracht A (za)                          7-0
Arnhemse Boys – Driel                          2-2
Zaterdag 30 augustus
ESA – Arnhemse Boys                            1-3
Eendracht A (za) – Driel                         afg
Dinsdag 2 september
Eendracht (za) – Arnhemse Boys

GROEP 110: Oranje Blauw, DVE-Trajanus, Elsweide, Hatert (za)
Dinsdag 19 augustus
Oranje Blauw – Hatert (za)                      1-0
DVE-Trajanus – Elsweide                        2-1
Dinsdag 26 augustus
Elsweide – Oranje Blauw                         3-6
Hatert (za) – DVE-Trajanus                     2-2
Zaterdag 30 augustus
Elsweide – Hatert (za)                             3-2
Oranje Blauw – DVE-Trajanus                 afg

GROEP 111: Veluwezoom, SC Oranje (zo), AFC Arnhem (za), VVO
Dinsdag 19 augustus
Veluwezoom – VVO                                0-2
Woensdag 20 augustus
SC Oranje (zo) – AFC Arnhem (za)          0-4
Dinsdag 26 augustus
AFC Arnhem (za) – Veluwezoom            2-4 
VVO – SC Oranje (zo)                             8-1
Zaterdag 30 augustus
AFC Arnhem (za) – VVO                         1-5
Veluwezoom – SC Oranje (zo)              10-0