Arnhemse Boys haalt uit in beker

2 september 2014 | Van onze AS-redactie

Arnhemse Boys heeft zich dinsdagavond door een 13-0 zege op de zaterdagvoetballers van Eendracht geplaatst voor de knock-outfase van de strijd om de KNVB districtsbeker Oost. Dat ging in poule 97 ten koste van het al uitgespeelde ESA.

Op sportpark Over het Lange Water, de thuishaven van Eendracht, was Arnhemse Boys veel te sterk voor de thuisploeg. Bij rust leidden de bezoekers al met 9-0. Voor Arnhemse Boys kwamen de doelpunten op naam van Angelo Siep (4), Shentley Lovert (3), Michael Bijsterbosch (2) en Stefan Floor, Joshua Kapel, Mitch Jurriëns en Ferdy Raayen.
Arnhemse Boys passeerde door de zege op de zaterdagvoetballers van Eendracht stadgenoot ESA, dat nu uitgeschakeld is in het bekertoernooi.

UITSLAGEN EN PROGRAMMA DISTRICTSBEKER

GROEP 004: Westervoort, DVV (zo), Dieren, Eendracht A. (zo)
Dinsdag 19 augustus
Westervoort – Eendracht (zo)                    2-2
DVV (zo) – Dieren                                     3-0
Dinsdag 26 augustus
Dieren – Westervoort                                1-0
Eendracht (zo) – DVV (zo)                          afg
Zaterdag 30 augustus
Dieren – Eendracht (zo)                             5-0
Zondag 31 augustus
Westervoort – DVV (zo)                             3-1
Donderdag 4 september
20.00 uur: Eendracht (zo) – DVV (zo)

GROEP 012: Fortissimo, SDOO, Wageningen, OVC ’85
Dinsdag 19 augustus
Fortissimo – OVC ’85                                3-1
SDOO – Wageningen                                 2-4
Dinsdag 26 augustus
Wageningen – Fortissimo                          6-1
OVC ’85 – SDOO                                       afg
Zaterdag 30 augustus
Wageningen – OVC ’85                             2-0
Zondag 31 augustus
Fortissimo – SDOO                                    3-1
Dinsdag 2 september
OVC ’85 – SDOO                                        2-1
* Wageningen naar knock-outfase

GROEP 027: Arnhemia, Eldenia, De Paasberg, SC Oranje (za)
Dinsdag 19 augustus
Eldenia – De Paasberg                                0-2
Dinsdag 26 augustus
SC Oranje (za) – Eldenia                             0-0
Zaterdag 30 augustus
De Paasberg – SC Oranje (za)                     2-4
* SC Oranje naar knock-outfase

GROEP 055: DUNO D, Redichem, CHRC, RVW
Dinsdag 19 augustus
DUNO D – RVW                                         5-0
Redichem – CHRC                                     8-2
Dinsdag 26 augustus
CHRC – DUNO D                                       0-8
RVW – Redichem                                       0-0
Zaterdag 30 augustus
DUNO D – Redichem                                 5-0
Zondag 31 augustus
CHRC – RVW                                              2-2
* DUNO naar knockoutfase

GROEP 074: Groessen, DCS, SSA Aerdt-Carvium, AVW ’66
Dinsdag 19 augustus
Groessen – AVW ’66                             2-3
Donderdag 21 augustus
DCS – SSA Aerdt-Carvium                    4-0
Dinsdag 26 augustus
SSA Aerdt-Carvium – Groessen            5-3
AVW ’66 – DCS                                     1-1
Zaterdag 30 augustus
SSA Aerdt-Carvium – AVW ’66              1-6
Zondag 31 augustus
Groessen – DCS                                    1-9
* DCS naar knock-outfase

GROEP 076: Babberich/Liemers, Rijnland, DVV (za), ‘t Peeske
Dinsdag 19 augustus
Babberich/Liemers – ‘t Peeske             3-1
Rijnland – DVV (za)                             0-2
Dinsdag 26 augustus
DVV (za) – Babberich/Liemers             0-4
‘t Peeske – Rijnland                             1-0
Zaterdag 30 augustus
DVV (za) – ‘t Peeske                            8-0
Zondag 31 augustus
Babberich/Liemers – Rijnland              5-0
* Babberich naar knock-outfase

GROEP
077:  Jonge Kracht, Overasseltse Boys, RKPSC, Angeren
Dinsdag 19 augustus
Jonge Kracht – Angeren                         0-2
Overasseltse Boys – RKPSC                    2-4
Dinsdag 26 augustus
RKPSC – Jonge Kracht                            5-2
Angeren – Overasseltse Boys                 3-1
Zondag 31 augustus
RKPSC – Angeren                                   1-3
Jonge Kracht – Overasseltse Boys           4-1
* Angeren naar knock-outfase

GROEP
084: Spero, OSC, SCD ’33, Elistha
Dinsdag 19 augustus
Spero – Elistha                                        4-0
OSC – SCD ’33                                        2-1
Dinsdag 26 augustus
SCD ’33 – Spero                                      0-6
Elistha – OSC                                          2-2
Zondag 31 augustus
Spero – OSC                                           4-0
Dinsdag 2 september
SCD ’33 – Elistha                                    3-0
* Spero naar knock-outfase                 

GROEP 086: SML, Wodanseck, VDZ
Dinsdag 19 augustus
Wodanseck – VDZ                                  1-4
Dinsdag 26 augustus
VDZ – SML                                             0-0
Zaterdag 30 augustus
SML – Wodanseck                                   4-0
* SML naar knock-outfase

GROEP 097: Eendracht A (za), Driel, ESA, Arnhemse Boys
Dinsdag 19 augustus
Eendracht A (za) – Arnhemse Boys         afg
Driel – ESA                                            1-4
Dinsdag 26 augustus
ESA – Eendracht A (za)                          7-0
Arnhemse Boys – Driel                          2-2
Zaterdag 30 augustus
ESA – Arnhemse Boys                            1-3
Eendracht A (za) – Driel                         afg
Dinsdag 2 september
Eendracht (za) – Arnhemse Boys           0-13
* Arnhemse Boys naar knock-outfase     

GROEP 110: Oranje Blauw, DVE-Trajanus, Elsweide, Hatert (za)
Dinsdag 19 augustus
Oranje Blauw – Hatert (za)                      1-0
DVE-Trajanus – Elsweide                        2-1
Dinsdag 26 augustus
Elsweide – Oranje Blauw                         3-6
Hatert (za) – DVE-Trajanus                     2-2
Zaterdag 30 augustus
Elsweide – Hatert (za)                             3-2
Oranje Blauw – DVE-Trajanus                 afg

GROEP 111: Veluwezoom, SC Oranje (zo), AFC Arnhem (za), VVO
Dinsdag 19 augustus
Veluwezoom – VVO                                0-2
Woensdag 20 augustus
SC Oranje (zo) – AFC Arnhem (za)          0-4
Dinsdag 26 augustus
AFC Arnhem (za) – Veluwezoom            2-4 
VVO – SC Oranje (zo)                             8-1
Zaterdag 30 augustus
AFC Arnhem (za) – VVO                         1-5
Veluwezoom – SC Oranje (zo)              10-0
* VVO naar knock-outfase


POULE L39:
Alverna, DFS, AFC Arnhem (zo), TEC
Zaterdag 23 augustus
DFS – Alverna                                    2-1 
Zondag 24 augustus
AFC Arnhem – TEC                            2-4 
Dinsdag 26 augustus
20.00 uur: TEC – DFS                        afg
Alverna – AFC Arnhem                      2-2  
Zaterdag 30 augustus
DFS – AFC Arnhem                            3-3
Zondag 31 augustus
TEC – Alverna                                    3-2 
Dinsdag 2 september
20.00 uur: TEC – DFS
* TEC en Alverna naar knock-outfase

POULE L40: Bemmel, DOVO, SVL, RKHVV
Zaterdag 23 augustus
DOVO – RKHVV                                 5-0
Zondag 24 augustus
Bemmel – SVL                                   2-5                                   
Dinsdag 26 augustus
SVL – DOVO                                      0-4
RKHVV – Bemmel                              4-1
Zaterdag 30 augustus
DOVO – Bemmel                               2-0
SVL – RKHVV                                     3-1
* DOVO en SVL naar knock-outfase

POULE L42: AZSV, De Bataven, DTS Ede, SDC Putten
Zaterdag 23 augustus
De Bataven – DTS Ede                        3-0
SDC Putten – AZSV                             3-0
Dinsdag 26 augustus
DTS Ede – SDC Putten                        1-3
Zaterdag 30 augustus 
DTS Ede – AZSV                                 1-1                             
SDC Putten – De Bataven                   2-1
Dinsdag 2 september
AZSV – De Bataven                            3-1
* SDC Putten en AZSV naar knock-outfase

POULE L46: DVS ’33, Grol, FC Horst, Rheden
Zaterdag 23 augustus
Rheden – FC Horst                               2-4 
DVS ’33 – Grol                                     3-0
Dinsdag 26 augustus
Grol – Rheden                                      2-2
FC Horst – DVS ’33                               1-5
Zaterdag 30 augustus
DVS ’33 – Rheden                                 3-1
FC Horst – Grol                                     2-2
* DVS ’33 en FC Horst naar knock-outfase