SC Veluwezoom heeft in de vierde klasse D van het zondagvoetbal op paaszaterdag het gat met ONA’ 53 en Arnhemia niet kleiner kunnen maken. De Velpse ploeg van trainer Mohammed Mouhouti verloor thuis met 3-1 van HC ’03 en lijkt de nacompetitie, waarin het dan degradatie moet voorkomen, niet meer te kunnen ontlopen.
Veluwezoom staat in 4D op een twaalfde plek met 17 punten uit 21 duels. RKPSC (6 uit 20) en Eendracht (4 uit 20) staan nog onder de Velpse ploeg en maken uit wie rechtstreeks degradeert.
Veluwezoom, dat nog vijf duels voor de boeg heeft, moet een plek stijgen om de nacompetitie te ontlopen. ONA ’53 (21 uit 21) staat het dichtst in de buurt. Arnhemia (22 uit 20) is ook nog niet veilig.
In de derde klasse D won Roda ’28 zaterdagavond de inhaalwedstrijd tegen Driel met 4-2. Door die zege deed de ploeg uit Winssen de dertiende en laatste plaats over aan Arnhemse Boys staat staan nog vijf duels op het programma. Arnhemse Boys (15 uit 19) en Roda ’28 (16 uit 19) staan nu op plaatsen die verplichten tot het spelen van nacompetitie.
Na het uit de competitie gaan van Hatert degradeert geen enkele ploeg rechtstreeks uit de derde klasse D. Op paasmaandag staat de wedstrijd Arnhemse Boys – Roda 28 op het programma.
UITSLAGEN ZONDAGVOETBAL (19 en 20 APRIL)
HOOFDKLASSE A
Vrijdag 19 april
Achilles 1894 – Hoogeveen 1-3
Zaterdag 20 april
RKHVV – Hollandia 0-1
Silvolde – Be Quick 1887 1-0
Alcides – Fortuna W 2-1
AWC – De Bataven 0-3
Purmersteijn – MSC 2-1
SDO – RKZVC 2-0
DEM – Hoogland 3-0
DERDE KLASSE D
Zaterdag 20 april
Roda ’28 – Driel 4-2
VIERDE KLASSE D
Zaterdag 20 april
CHRC – Angeren 1-3
Veluwezoom – HC ’03 1-3
GVA – Groessen 4-1