Regionaal sportprogramma 4 tot en met 10 maart 2024

4 maart 2024 | Van onze AS-redactie

ArnhemSports.nl publiceert wekelijks het sportprogramma (voetbal, handbal, basketbal, hockey, korfbal etc.) voor de komende week.

De nadruk ligt daarbij uiteraard op het weekeinde, in dit geval op zaterdag 9 en zondag 10 maart 2024, maar ook de eventuele doordeweekse duels staan vermeld.
Het voetbalprogramma staat apart.
Zie daarvoor op de homepage rechts op de pagina het groene balkje: ‘Bekijk het voetbalprogramma’ of klik hier.

Sportprogramma

BASKETBAL
MANNEN

EERSTE DIVISIE
Zaterdag 9 maart

Amstelveen – Crackerjacks
Leeuwarden 2 – Harlemlakers
Arnhem Eagles – Almere Pioneers (15.15 uur, MFC Omnibus, Arnhem)
DAS – Arriba
Racing Beverwijk – The Lions
Zondag 10 maart
US – Akrides

VIERDE DIVISIE
Zaterdag 9 maart

Challenge 3 Becege ’74
Black Stars – Wyba 3
Challenge 2 – Pluto
Gemina – Tower Jumpers
Batouwe – Wildcats

HANDBAL
MANNEN
EREDIVISIE
Zaterdag 9 maart

R+D Handball Team – PSV handbal
Beekse Fusie Club – Tachos
DFS Arnhem – Volendam 2 (19.30 uur, sporthal Rijkerswoerd, Arnhem)
Vrone – Feyenoord Handbal
WHC/hercules – Dynamico
E&O/Hurry Up – Handbal Aalsmeer 2
Hellas – EHC
Zondag 10 maart
Bevo HC 2 – Quintus

TWEEDE DIVISIE A
Zaterdag 9 maart

Aristos 2 – Huissen (19.00 uur)
US – VVW
BDC – FHC
UGHV – UDI 1896 (20.45 uur, sporthal De IJsselweide, Ulft)
Zondag 10 maart
HVC – Havas 2
Unitas 2 – Zaanstreek

VROUWEN
HOOFDKLASSE E
Donderdag 7 maart

Handbal Houten – VOC 3
Zaterdag 9 maart
Havas – US 2
Dongen – WeHaVe
Nieuwegein – Elshout
GHV – VELO 2
DFS Arnhem – Westlandia 2 (21.00 uur, sporthal Rijkerswoerd)

HOCKEY (10 MAART)
MANNEN
EERSTE KLASSE D

EHV – Upward (14.45 uur)
QZ – Apeldoorn
Apeliotes – Beuningen
Union – Amersfoort
Kromhouters – Zwolle
GHBS – Roden

TWEEDE KLASSE C
Venray – Oedenrode
Basko – HCM (14.45 uur)
Scoop – Gemert
Maastricht – Rosmalen
Horst – Wijchen
Bemmel – Wageningen

TWEEDE KLASSE D
Deventer – Hattem
Gron. Studs Weesp
Zevenaar – Leeuwarden (14.45 uur)
Arnhem – Almelo (14.45 uur)
Mezen – Bully
Leusden – Baarn

DERDE KLASSE D
Drienerlo – Flevoland
Doetinchem – Westerduievn (14.45 uur)
Zutphen – Nijkerk
Barneveld – Buitenhout
Ares – Dash
Twente is vrij

VROUWEN
EERSTE KLASSE D

Deventer – AthenA
GHBS – Bully
EHV – Upward (12.45 uur)
Gron. Studs – Weesp
USHC – VVV
Naarden – GCHC

TWEEDE KLASSE D
Bemmel – Apeldoorn
Mezen – Twente
Civicum – Beuningen
Arnhem – HCM (12.45 uur)
Leusden – Eemvallei
Zevenaar – Boxmeer (12.45 uur)

DERDE KLASSE D
Zutphen – HCHN
Lelystad – Roden
Barneveld – Almelo
Ares – Leeuwarden
Drienerlo – Spitsbergen
Goor – Westerduiven (12.45 uur)

RUGBY
DERDE KLASSE (ZUID-OOST)

Zondag 10 maart
Oysters Ut Vijfde – Scrumbooks
Wallaby ‘s/Bokkerijders – Tarantula
URC 2 – RC Betuwe (14.30 uur)
The Pigs – Ducks/Oysters (15.00 uur, sportpark De Bakenhof, Arnhem)A

VOLLEYBAL
MANNEN
TWEEDE DIVISIE B
Zaterdag 9 maart

Rebelle – Trivos (13.00 uur)
Utrecht 2 – Heyendaal
Orion 3 – Dynamo Apeldoorn 4
Aetos – SSS 3 (16.30 uur, sporthal Middachtensingel, Arnhem)
Scylla – BVC ’73
DIOS – Twente ’05

DERDE DIVISIE A
Woensdag 6 maart

BVC ’73 2 – Time Out ’75
Vrijdag 8 maart
Apollo 8 2 – Bardot
Volley ’68 – Time Out ’75
Zaterdag 9 maart
Alterno 2 – Hengelo 2
Avior 2 – Volga
Harambee – Apollo 8
LIVO is vrij

VROUWEN
DERDE DIVISIE A
Vrijdag 8 maart

Harambee – VCV
Zaterdag 9 maart
Boemerang – Steenderen
Wevo ’70 – Rivo Rijssen 3
Havoc – Dynamo Apeldoorn 4
DVO – Apollo 8 3
LIVO is vrij

PROMOTIEKLASSE C
Zaterdag 9 maart

Rebelle 2 – HSC
VVH 2 – Aetos (13.00 uur)
Ormi – Voorwaarts 2
Blauw Wit – Hellas
Avior 3 – Dynamo Apeldoorn 6

PROMOTIEKLASSE D
Zaterdag 9 maart

Vocasa 4 – Pegasus 2
Voicasa 3 – Gemini 2
Trivos 2 – Pegasus 3
Kidang – Nuovo (uitgesteld)
Woudenberg – Gemini
Maandag 11 maart
Gemini 2 – Woudenberg

WATERPOLO
MANNEN
TWEEDE DIVISIE A
Zaterdag 9 maart

De Mors – OZ&PC
ENC Arnhem – Orca (19.00 uur, zwembad Valkenhuizen)
WSG ESTA – Livo
Twente – DWK
Utrecht – Watervlo

VROUWEN
TWEEDE DIVISIE B
Zaterdag 9 maart

Schuurman BZC – Livo
BZC Brandenburg 2 – ZPC Amersfoort
ENC Arnhem – Arethusa (20.20 uur, zwembad Valkenhuizen)

ZAALKORFBAL (9 MAART)
KORFBAL LEAGUE 2

Avanti – Unitas
TOP (S) – Oost-Arnhem (19.30 uur, sporthal De Korf, Sassenheim)
Mid-Fryslãn – Dalto
AW.DTV – Tempo
DSC – TOP (A)

EERSTE KLASSE E
DOS-WK – Duko (17.05 uur)
KVZ – Noviomagum
Juventa – NRC ’22
Zwaluwen – Apeldoorn (18.30 uur, sporthal Heerenmäten, Zevenaar))

TWEEDE KLASSE D
KCD – Luno
Rheko – Sparta N (15.35 uur, sporthal De Hangmat, Rheden))
Revival Hellas ’63
Telstar – DWS

DERDE KLASSE D
Vrijdag 8 maart

Vakgericht – Regio ’72
Zaterdag 9 maart
TOP (V) – TOP (W)
Olympia ’22 – Ons Clubje
Rivalen is vrij

DERDE KLASSE E
Keizer Karel – Arena
Kesteren – Wesstar (16.30 uur)
EKCA – SGV (18.10 uur, sporthal Elderveld, Arnhem)
SEV is vrij