Regionaal sportprogramma

11 december 2023 | Van onze AS-redactie

ArnhemSports.nl publiceert in samenwerking met RTV Connect wekelijks het sportprogramma (voetbal, handbal, basketbal, hockey, korfbal etc.) voor de komende week.

De nadruk ligt daarbij uiteraard op het weekeinde, in dit geval op zaterdag 9 en zondag 10 december 2023, maar ook de doordeweekse duels staan vermeld.
Het voetbalprogramma staat apart. Zie daarvoor op de homepage rechts op de pagina het groene balkje: ‘Bekijk het voetbalprogramma’ of klik hier.

RTV Connect, de streekomroep voor Arnhem, Renkum, Zevenaar, Doesburg, Duiven en Westervoort, besteedt in haar sportprogramma Connect Sport op de radio iedere zondag tussen 14.00 en 17.00 uur volop aandacht aan de sportactiviteiten in deze regio.

RTV Connect radio is op de volgende kanalen te ontvangen:
Ether: 94.0 (Zevenaar), 104.9 (Doesburg) of 105.9 FM (Arnhem)
Kabel: Ziggo: Kanaal 915 | CI+: Kanaal 1358 | T-Mobile: Kanaal 2081 | KPN: Kanaal 1019
Online: https://www.rtvconnect.nl/rtvconnect-radio/live-radio
Of gebruik de RTV Connect app of TuneIn App

Sportprogramma

BASKETBAL
MANNEN
EERSTE DIVISIE
Zaterdag 16 december

DAS – Crackerjacks
Arnhem Eagles is vrij

VIERDE DIVISIE, AFDELING 2
Zaterdag 16 december

Wildcats – Wyba 3
Basketiers ’71 – Black Stars (14.45 uur, sporthal Heerenmäten, Zevenaar)

VROUWEN
VIERDE DIVISIE, AFDELING 2
Zaterdag 16 december

Kikkers – Sparta Nijkerk
Arnhem Eagles is vrij

HANDBAL
MANNEN
EREDIVISIE
Donderdag 13 december

Bevo HC 2 – Vrone
Zaterdag 16 december
R+D Handball Team – E&O/Hurry Up
DFS Arnhem – WHC/Hercules (19.30 uur, sporthal Rijkerswoerd, Arnhem)
Feyenoord Handbal – Handbal Aalsmeer 2
EHC – Tachos
Hellas – Bevo HC 2
PSV Handbal – Dynamico
Zondag 17 december
Volendam 2 – Quintus

TWEEDE DIVISIE A
Zaterdag 16 december

Aristos 2 – US
Huissen – BDC
Zondag 17 december
Zaanstreek – HVC
UDI 1896 – FHC (13.40 uur, sporthal De Dumpel, Velp)
Unitas 2 – UGHV
VVW – Havas 2

HOOFDKLASSE A
Vrijdag 15 december

Minerva- HCLB
Zaterdag 16 december
Erix – Ha-STU
Zondag 17 december
Quintus H – V en S
HCLB – Havana
Jahn II – HVC 2
Duiven – LHV (15.35 uur, sportcentrum Triominos, Duiven)

VROUWEN
HOOFDKLASSE B
Zaterdag 16 december
Avanti Wilskracht – Hacol ’90/Combinatie ’64
Langeveen – WHC
RSC – TVO
Zondag 17 december
Duiven – Pacellli (13.00 uur, sportcentrum Triominos, Duiven)
OBW – Lettele (13.30 uur, sporthal Lentemorgen, Zevenaar)
Dinsdag 19 december
Bemtelo 2 – Voorwaarts

HOOFDKLASSE E
Zaterdag 16 december

Dongen – DFS Arnhem (19.20 uur, sporthal De Salamander, Dongen)
Elshout – Handbal Houten
WeHaVe – Havas
Nieuwegein – GHV
Zondag 17 december
VELO 2 – US 2
Westlandia 2 – VOC 3

EERSTE KLASSE A
Zaterdag 16 december

Wijhe ’92 2 – Ha-STU
Artemis ’15 – HCL
Huissen – Kwiek (19.15 uur, sporthal De Brink, Huissen)
Haarle – CVO
Angeren – HHZD (19.15 uur, sporthal Walburgen, Gendt)
Zondag 17 december
Holten – ABS

VOLLEYBAL
MANNEN
TWEEDE DIVISIE B
Zaterdag 16 december

Twente ’05 – Heyendaal
Rebelle – Aetos (13.15 uur, sporthal Theothorne, Dieren)
Dynamo Apeldoorn 4 – BVC ’73
Scylla – Utrecht 2
Orion 3 – Trivos
DIOS – SSS 3

DERDE DIVISIE A
Woensdag 13 december

Time Out ’75 – Avior 2
Donderdag 14 december
Bardot – Apollo 8
Vrijdag 15 december
Apollo 8 2 – Time Out ’75
Zaterdag 16 december
Alterno 2 – Volley ’68
LIVO – Harambee (14.00 uur, sporthal Triominos, Duiven)
Avior 2 – Hengelo 2
Volga – BVC ’73 2

EERSTE KLASSE C
Dinsdag 12 december

Gorssel – Volga/Vollverijs 2
Woensdag 13 december
Gemini 2 – KSH/VCV
Donderdag 14 december
Labyellov – Forza (20.30 uur, sporthal Lentemorgen, Zevenaar)
Orion 7 – Rebelle 3

VROUWEN
DERDE DIVISIE A
Zaterdag 16 december

Dynamo Apeldoorn 4 – Krekkers 2
Apollo 8 3 – VCV
LIVO – Harambee (16.30 uur, sporthal Triominos, Duiven)
Wevo ’70 – Boemerang
Havoc – Rivo Rijssen
DVO – WIK Steenderen

PROMOTIEKLASSE C
Maandag 11 december

Ormi – SDS
Donderdag 14 december
Voorwaarts 2 – Hellas
Vrijdag 15 december
Dynamo Apeldoorn 6 – SDS
Zaterdag 16 december
Spiker – Blauw Wit
Ormi – Aetos (16.30 uur)
Avior 3 – HSC

PROMOTIEKLASSE D
Donderdag 14 december

Kidang – Vocasa 4
Trivos 3 – Trivos 2
Zaterdag 16 december
Vocasa 3 – Pegasus 2
Gemini – Set Up ’69
pegasus 3 – Kidang
Woudenberg – Nuovo (16.30 uur)

EERSTE KLASSE H
Woensdag 13 december

DVO 4 – Pajodos (21.00 uur)
Donderdag 14 december
Orion 3 – Focus 2
Vrijdag 15 december
Forza 2 – DVO 5
Zaterdag 16 december
Orion 4 – Pajodos (13.00 uur)
Dash 3 – KSV
Labyellov – WIK Steenderen (15.30 uur, sporthal Lentemorgen, Zevenaar)

WATERPOLO
MANNEN
TWEEDE DIVISIE A
Zaterdag 16 december

Livo – ENC Arnhem (17.30 uur)
De Mors – Orca
OZ&PC – VZ&PC
WSG ESTA – Utrecht
DWK – Watervlo
WS Twente – BZC Brandenburg

DERDE DIVISIE B
Zaterdag 16 december

De IJsselmeeuwen – Proteus
DWV – ZPC De Hof (18.00 uur, zwembad Den Helder, Doesburg)
OZV – De Plas
De Rijn – De Snippen
Zondag 17 december
De Duinkikkers – AZC
NDD – Aquarijn

VROUWEN
TWEEDE DIVISIE B
Zaterdag 16 december

BZC Borculo – Polar bears 3
Livo – ENC Arnhem (18.35 uur)
BZC Brandenburg 2 – Arethusa
De Rijn – ZPC Amersfoort 2

ZAALHOCKEY
MANNEN
TOPKLASSE
Zondag 17 december, Jan Massinkhal, Nijmegen

Tweede speeldag met o.a.:
Upward – Leeuwarden (15.30 uur)
Wageningen – Upward (17.30 uur)
Overige ploegen in deze poule: Groningen, Nijmegen, Beuningen, Union, Apeldoorn

VROUWEN
TOPKLASSE

Zondag 17 december, Jan Massinkhal, Nijmegen
Tweede speeldag met o.a.:
Upward – Union (10.30 uur)
Bully – Upward (12.30 uur)
Overige ploegen in deze poule: Nijmegen, QZ, Groningen, Zwolle, Wageningen, Ede

SUBTOPKLASSE
Zondag 17 december, Deventer zaalhockeyhal

Eerste speeldag met o.a.:
Arnhem – HCM (13.05 uur)
HCM – Kromhouters (13.55 uur)
Wijchen – Arnhem (13.55 uur)
Overige ploegen in deze poule: QZ en Beuningen

ZAALKORFBAL (16 DECEMBER)
KORFBAL LEAGUE 2

Oost-Arnhem – Mid-Fryslãn (16.00 uur, sporthal Valkenhuizen, Arnhem)
TOP (S) – AW.DTV
Tempo – Avanti
Dalto – TOP (A)
Unitas – DSC

EERSTE KLASSE D
Apeldoorn – Zwaluwen (15.00 uur)
Noviomagum – KVZ
Duko – DOS-WK (19.00 uur, sporthal Triominos, Duiven)
NRC ’22 – Juventa

TWEEDE KLASSE D
Hellas ’63 – Revival
DWS – Telstar
Sparta (N) – Rheko (19.45 uur)
Luno – KCD

DERDE KLASSE D
SDO (W) – TOP (V)
Ons Clubje – Olympia ’22
Regio ’72 – Vakgericht
Rivalen is vrij

DERDE KLASSE E
Arena – Keizer Karel
SGV – EKCA (14.00 uur)
Wesstar – Kesteren (14.45 uur, sporthal De Pals, Westervoort)
SEV is vrij