Regionaal sportprogramma

5 december 2023 | Van onze AS-redactie

rnhemSports.nl publiceert in samenwerking met RTV Connect wekelijks het sportprogramma (voetbal, handbal, basketbal, hockey, korfbal etc.) voor de komende week.

De nadruk ligt daarbij uiteraard op het weekeinde, in dit geval op zaterdag 9 en zondag 10 december 2023, maar ook de doordeweekse duels staan vermeld.
Het voetbalprogramma staat apart. Zie daarvoor op de homepage rechts op de pagina het groene balkje: ‘Bekijk het voetbalprogramma’ of klik hier.

RTV Connect, de streekomroep voor Arnhem, Renkum, Zevenaar, Doesburg, Duiven en Westervoort, besteedt in haar sportprogramma Connect Sport op de radio iedere zondag tussen 14.00 en 17.00 uur volop aandacht aan de sportactiviteiten in deze regio.

RTV Connect radio is op de volgende kanalen te ontvangen:
Ether: 94.0 (Zevenaar), 104.9 (Doesburg) of 105.9 FM (Arnhem)
Kabel: Ziggo: Kanaal 915 | CI+: Kanaal 1358 | T-Mobile: Kanaal 2081 | KPN: Kanaal 1019
Online: https://www.rtvconnect.nl/rtvconnect-radio/live-radio
Of gebruik de RTV Connect app of TuneIn App

Sportprogramma

BASKETBAL
MANNEN
EERSTE DIVISIE
Zaterdag 9 december

Arriba – Arnhem Eagles (19.00 uur)
Harlemlakers – Almere Pioneers
Akrides – Amstelveen
The Lions – Crackerjacks
Racing Beverwijk – Leeuwarden 2
DAS – US
Zondag 10 december
US – Racing Beverwijk

VIERDE DIVISIE, AFDELING 1
Zaterdag 9 december

Tower Jumpers – Batouwe
Pluto 2 – Wildcats
Wyba 3 – Trajanum 3
Black Stars – Challenge 2
Becege ’74 – Basketiers ’71
Zondag 10 december
Gemina – Challenge 3

VROUWEN
VIERDE DIVISIE, AFDELING 2
Vrijdag 8 december

Peatminers – WSV
Zaterdag 9 december
Arnhem Eagles – Sparta Nijkerk (15.15 uur, MFC De Omnibus, Arnhem)
Kikkers – Valley Bucketeers
Jolly Jumpers 3 – BCE ’78

HANDBAL
MANNEN
EREDIVISIE
Zaterdag 9 december

Beekse Fusie Club – EHC
Tachos – Feyenoord Handbal
Handbal Aalsmeer 2 – PSV Handbal
Dynamico – Volendam 2
E&O/Hurry Up – Vrone
WHC/Hercules – R+D Handball Team
Quintus – Hellas
Zondag 10 december
Bevo HC 2 – DFS Arnhem (14.30 uur, sporthal De Heuf, Panningen)

TWEEDE DIVISIE A
Zaterdag 9 december

US – Zaanstreek
BDC – UDI 1896 (20.00 uur, sporthal Beukendaal, Soest)
FHC – VVW
UGHV – Aristos 2
Zondag 10 december
HVC – Huissen (15.30 uur)
Havas 2 – Unitas 2

HOOFDKLASSE A
Zaterdag 9 december

Minerva – Jahn II
Zondag 10 december
V en S – Duiven (13.00 uur)
Havana – Quintus H
Ha-STU – HCLB
HVC 2 – Erix

VROUWEN
HOOFDKLASSE B
Zaterdag 9 december

Hacol ’90/Combinatie ’64 – Langeveen
TVO – Avanti Wilskracht
WHC – Bentelo 2
Voorwaarts – OBW (19.30 uur)
Lettele – Duiven (19.30 uur)
Pacelli – RSC

HOOFDKLASSE E
Zaterdag 9 december

Havas – Elshout
Handbal Houten – Westlandia 2
DFS Arnhem – Nieuwegein (20.25 uur, sporthal Rijkerswoerd, Arnhem)
GHV – WeHaVe
US – Dongen
Zondag 10 december
VOC 3 – VELO 2

EERSTE KLASSE A
Zaterdag 9 december

HCL – Wijhe ’92 (19.00 uur, sportcentrum Triominos, Duiven)
CVO – Angeren (19.00 uur)
Zondag 10 december
Kwiek 3 – Artemis ’15
ABS – Haarle
HHZD – Huissen
Ha-STU – Holten

VOLLEYBAL
MANNEN
TWEEDE DIVISIE B

Vrijdag 8 december
Twente ’05 – Dynamo Apeldoorn 5
Zaterdag 9 december
SSS 3 – Scylla
Utrecht 2 – Rebelle (14.00 uur)
Trivos – DIOS
BVC ’73 – Orion 3
Aetos is vrij

DERDE DIVISIE A
Donderdag 7 december
Bardot – Volga
Zaterdag 9 december
Time Out ’75 – LIVO (16.00 uur)
Hengelo 2 – Apollo 8 2
Apollo 8 – Volley ’68
BVC ’73 2 – Avior 2
Harambee – Alterno 2

EERSTE KLASSE C
Woensdag 6 december
Bovo 3 – Labyellov (21.00 uur)
ACE ’19 – Rebelle 3 (21.00 uur, sporthal Beumerskamp, Doesburg)
Donderdag 7 december
Orion 5 – Gemini 2
Vrijdag 8 december
Forza – Orion 7
KSH/VCV – Volga/Vollverijs 2

VROUWEN
DERDE DIVISIE A

Vrijdag 8 december
Harambee – Wevo ’70
Zaterdag 9 december

Rivo Rijssen 3 – DVO
Apollo 8 3 – Dynamo Apeldoorn 4
Krekkers 2 – Havoc
VCV – Boemerang
WIK Steenderen – LIVO (18.00 uur, sporthal Het Hooge Wessel, Steenderen)

PROMOTIEKLASSE C
Donderdag 7 december

Voorwaarts 2 – Dynamo Apeldoorn 6
Vrijdag 8 december
HSC – Ormi
Zaterdag 9 december
Hellas – VVH 2
SDS – Avior 3
Aetos – Spiker (16.30 uur, sporthal Elderveld, Arnhem)
Blauw Wit – Rebelle 2
Maandag 11 december
Ormi – SDS

PROMOTIEKLASSE D
Zaterdag 9 december

Pegasus 2 – Trivos 3
Gemini – Gemini 2 (12.30 uur, sporthal De Helster, Elst)
Trivos 2 – Kidang
Pegasus 3 – Vocasa 4
Set Up ’65 – Woudenberg
Nuovo is vrij

EERSTE KLASSE H
Woensdag 6 december
DVO 4 – Labyellov (21.00 uur)
Vrijdag 8 december
Forza 2 – Orion 4
KSV – Orion 3
Zaterdag 9 december
DVO 5 – Focus 2
WIK Steenderen 3 – Dash 3

BEKER
Woensdag 6 december

Tweede ronde, regio oost
Vrivo – LIVO (20.30 uur, sporthal De Stamper, Vriezenveen)

WATERPOLO
MANNEN
TWEEDE DIVISIE A
Zaterdag 9 december

VZ&PC – De Mors
Livo – DWK
Orca – WS Twente
Watervlo – OZ&PC
BZC Brandenburg -WSG ESTA
Utrecht – ENC Arnhem (20.00 uur, zwembad De Kwakel, Utrecht)

DERDE DIVISIE B
Zaterdag 9 december

Aquarijn – De Rijn
Proteus – De Duinkikkers
AZC – DWV (19.20 uur)
De Snippen – De IJsselmeeuwen
OZV – NDD
Zondag 10 december
ZPC De Hof – De Plas

VROUWEN
TWEEDE DIVISIE B
Zaterdag 9 december

Livo – NDD
BZC Brandenburg 2 – BZC
Zondag 10 december
Polar Bears 3 – ENC Arnhem (17.30 uur, zwembad De Peppel, Ede)

ZAALKORFBAL (9 DECEMBER)
KORFBAL LEAGUE 2

TOP (A) – Unitas
Avanti – TOP (S)
AW.DTV – Dalto
Mid-Fryslãn – Tempo
DSC – Oost-Arnhem (20.00 uur, sporthal De Vijfkamp, Eindhoven)

EERSTE KLASSE E
DOS-WK – NRC ’22
Noviomagum – Zwaluwen (16.50 uur, sporthal De Boog, Lent)
KVZ – Apeldoorn
Duko – Juventa (19.00 uur, sporthal Triominos, Duiven)

TWEEDE KLASSE D
Hellas ’63 – Telstar
Rheko – Luno (16.50 uur, sporthal De Hangmat, Rheden)
Revival – DWS
Sparta (N) – KCD

DERDE KLASSE D
Ons Clubje – Vakgericht
Rivalen – TOP (V) (15.15 uur, sporthal Beumerskamp, Doesburg)
Olympia ’22 – Regio ’72
SDO (W) is vrij

DERDE KLASSE E
SEV – EKCA (11.50 uur, sporthal De Pol, Zelhem)
Wesstar – Keizer Karel (14.45 uur, sporthal De Pals, Westervoort)
Kesteren – Arena
SGV is vrij