Regionaal sportprogramma

28 november 2023 | Van onze AS-redactie

ArnhemSports.nl publiceert in samenwerking met RTV Connect wekelijks het sportprogramma (voetbal, handbal, basketbal, hockey, korfbal etc.) voor de komende week.

De nadruk ligt daarbij uiteraard op het weekeinde, in dit geval op zaterdag 2 en zondag 3 december 2023, maar ook de doordeweekse duels staan vermeld.
Het voetbalprogramma staat apart. Zie daarvoor op de homepage rechts op de pagina het groene balkje: ‘Bekijk het voetbalprogramma’ of klik hier.

RTV Connect, de streekomroep voor Arnhem, Renkum, Zevenaar, Doesburg, Duiven en Westervoort, besteedt in haar sportprogramma Connect Sport op de radio iedere zondag tussen 14.00 en 17.00 uur volop aandacht aan de sportactiviteiten in deze regio.

RTV Connect radio is op de volgende kanalen te ontvangen:
Ether: 94.0 (Zevenaar), 104.9 (Doesburg) of 105.9 FM (Arnhem)
Kabel: Ziggo: Kanaal 915 | CI+: Kanaal 1358 | T-Mobile: Kanaal 2081 | KPN: Kanaal 1019
Online: https://www.rtvconnect.nl/rtvconnect-radio/live-radio
Of gebruik de RTV Connect app of TuneIn App

Sportprogramma

BASKETBAL
MANNEN
EERSTE DIVISIE
Zaterdag 2 december

Arnhem Eagles – The Lions (13.45 uur, MFC De Omnibus, Arnhem)
Leeuwarden 2 – DAS
Almere Pioneers – Akrides
Amstelveen – Racing Beverwijk
Zondag 3 december
US – Arriba

VIERDE DIVISIE, AFDELING 1
Zaterdag 2 december

Challenge 3 – Tower Jumpers
Batouwe – Wyba 3
Challenge 2 – Gemina
Trajanum 3 – Pluto 2
Wildcats – Becege ’74
Basketiers ’71 is vrij

VROUWEN
VIERDE DIVISIE, AFDELING 2
Geen programma

HANDBAL MANNEN
EREDIVISIE
Zaterdag 2 december

R+D Handball Team – Bevo HC 2
Vrone – WHC/hercules
Feyenoord Handbal – Beekse Fusie Club
Quintus – Dynamico
DFS Arnhem – Hellas (19.00 uur, sporthal Rijkerswoerd, Arnhem)
EHC – E&O/Hurry Up
PSV Handbal – Tachos
Zondag 3 december
Volendam 2 – Handbal Aalsmeer 2

TWEEDE DIVISIE A
Zaterdag 2 december

Huissen – US (20,40 uur, sporthal De Brink, Huissen)
Zondag 3 december
Zaanstreek – UGHV
UDI 1896 – HVC (13.40 uur, sporthal De Dumpel, Velp)
Havas 2 – FHC
VVW – BDC
Unitas 2 – Aristos 2

HOOFDKLASSE A
Zaterdag 2 december

Erix – Minerva
Zondag 3 december
HCLB – HVC
Quintus (H) – Ha-STU
Jahn II – LHV
V en S – Havana
Duiven is vrij

BEKER
Donderdag 30 november

Huissen – DFS Arnhem (20.30 uur, sporthal De Brink, Huissen)

VROUWEN
HOOFDKLASSE B
Zaterdag 2 december

Bentelo 2 – Hacol ’90/Combinatie ’64
Avanti Wilskracht – Pacelli
Langeveen – TVO
Lettele – Voorwaarts
Zondag 3 december
Duiven – RSC (13.655, sportcentrum Triominos, Duiven)
OBW – WHC (14.00 uur, sporthal Lentemorgen, Zevenaar)

HOOFDKLASSE E
Donderdag 30 november

Handbal Houten – Havas
Zaterdag 2 december
Dongen – Nieuwegein
US 2 – VOC 3
WeHaVe – DFS Arnhem (20.30 uur, sporthal Weespersluis, )
Zondag 3 december
Elshout – GHV
Westlandia – Havas
VELO 2 – Handbal Houten

EERSTE KLASSE A
Zaterdag 2 december

Wijhe ’92 2 – Kwiek 3
Holten – Haarle
Artemis ’15 – HHZD
Huissen – CVO (19.15 uur, sporthal De Brink, Huissen)
Angeren – ABS (20.30 uur, sporthal Walburgen, Gendt)
Zondag 3 december
Ha-STU – HCL (14.50 uur, Radboud Sportcentrum, Nijmegen)

VOLLEYBAL
MANNEN
TWEEDE DIVISIE B

Zaterdag 2 december
BVC ’73 – Aetos (14.30 uur, sporthal ’t Onderschroer, Barchem)
SSS 3 – Heyendaal
Scylla – Rebelle (16.30 uur)

DERDE DIVISIE A
Vrijdag 1 december

Hengelo 2 – Apollo 8
Zaterdag 2 december
LIVO – Bardot (14.00 uur, sportcentrum Triominos, Duiven)
BVC ’73 2 – Volley ’68

EERSTE KLASSE C
Woensdag 29 november

Gemini 2 – Vollverijs 2
Donderdag 30 november
Labyellov – Orion 7 (20.30 uur, sporthal Lentemorgen, Zevenaar)
Vrijdag 1 december
KSH/VCV – ACE ’19 (21.15 uur)

VROUWEN
DERDE DIVISIE A
Zaterdag 2 december

Rivo Rijssen 3 – Boemerang
LIVO – Apollo 8 3 (16.30 uur, sportcentrum Triominos, Duiven)

PROMOTIEKLASSE C
Donderdag 30 november

Voorwaarts 2 – Rebelle 2
Vrijdag 1 december
HSC – Dynamo Apeldoorn 2
Zaterdag 2 december
Aetos – VVH 2 (11.00 uur. sporthal Valkenhuizen)
Avior 3 – Rebelle 2
Blauw Wit – SDS

PROMOTIEKLASSE D
Zaterdag 2 december

Vocasa 3 – Trivos 3
Pegasus 3 – Nuovo (16.15 uur, sporthal Ark van Oost, Nijmegen)
Woudenberg – Kidang
Maandag 4 december
Gemini 2 – Gemini (21.15 uur, sporthal De Helster, Elst)

EERSTE KLASSE H
Vrijdag 1 december

Forza 2 – Orion 3
KSV – WIK Steenderen

WATERPOLO
MANNEN
TWEEDE DIVISIE A
Zaterdag 2 december

De Mors – BZC Brandenburg
DWK – VZ&PC
Twente – Utrecht
WSG ESTA – ENC Arnhem (20.00 uur)

DERDE DIVISIE B
Zaterdag 2 december

DWV – De Plas (18.00 uur, zwembad Den Helder, Doesburg)
OZV – Aquarijn
De Rijn – Proteus
De IJsselmeeuwen – AZC
Zondag 3 december
De Duinkikkers – ZPC De Hof

VROUWEN
TWEEDE DIVISIE B
Zaterdag 2 december

BZC – ENC Arnhem (17.45 uur, zwembad ’t Timpke, Borcula)
De Rijn – Arethusa

ZAALKORFBAL (ZATERDAG 2 DECEMBER)
KORFBAL LEAGUE 2

Oost-Arnhem – TOP (A) (16.00 uur, sporthal Valkenhuizen, Arnhem)
Avanti – AW.DTV
TOP (S) – Mid-Fryslãn
Tempo – DSC
Unitas – Dalto

EERSTE KLASSE E
Apeldoorn – DOS-WK
NRC ’22 – Noviomagum
Zwaluwen – Duko (18.30 uur, sporthal Heerenmäten, Zevenaar)
Juventa – KVZ

TWEEDE KLASSE D
KCD – Hellas ’63
DWS – Sparta (N)
Telstar – Rheko (19.30 uur, sporthal De Slag, Hoevelaken)
Luno – Revival

DERDE KLASSE D
SDO (W) – Olympia ’22
TOP (V) – Ons Clubje
Regio ’72 – Rivalen (17.35)
Vakgericht is vrij

DERDE KLASSE E
SGV – Wesstar (14.45 uur)
Keizer Karel – SEV
EKCA – Kesteren (18.10 uur, sporthal Elderveld, Arnhem)
Arena is vrij