Programma districtsbeker amateurs

6 juli 2013 | Van onze AS-redactie

van onze AS-redactie

De KNVB district Oost heeft de groepsindeling en het wedstrijdschema voor de strijd om de districtsbeker bekendgemaakt. Eldenia, Jonge Kracht, ESA en SC Oranje treffen elkaar in poule 8. Alleen de groepswinnaar gaat door.

In de poules L42, L43 en L44, met daarin clubs die uitkomen in de hoofdklassen en de eerste klasse, plaatsen de nummers één en twee zich voor de knock-outfase van het bekertoernooi. In alle andere poules, met daarin clubs uit de tweede klassen en lager, gaat alleen de poulewinnaar door.
De KNVB kan in het wedstrijdprogramma nog wel wijzigingen aanbrengen, bijvoorbeeld in verband met beschikbaarheid van velden. In onderling overleg en met goedkeuring van de tegenstander en de KNVB mogen wedstrijden op een ander tijdstip worden gespeeld. De uiterste speeldatum is op donderdag 5 september.

INDELING EN PROGRAMMA
POULE L42: De Bataven, DFS, Rheden, Bennekom
Zaterdag 24 augustus

De Bataven – Bennekom
DFS – Rheden (17.00 uur)
Dinsdag 27 augustus
Rheden – De Bataven (20.00 uur)
Bennekom – DFS
Zaterdag 31 augustus
Rheden – Bennekom (17.00 uur)
De Bataven – DFS

POULE L43: RKHVV, AVW’66, Babberich, Silvolde
Zaterdag 24 augustus
AVW’66 – Babberich
Zondag 25 augustus
RKHVV – Silvolde (14.00 uur)
Dinsdag 27 augustus
Babberich – RKHVV (18.45 uur)
Silvolde – AVW’66
Zaterdag 31 augustus
RKHVV – AVW’66 (18.00 uur)
Baberich – Silvolde

POULE L44: AZSV, Bemmel, Presikhaaf, FC Zutphen
Zaterdag 24 augustus
AZSV – FC Zutphen
Zondag 25 augustus
Bemmel – Presikhaaf
Dinsdag 27 augustus
Presikhaaf – AZSV
FC Zutphen – Bemmel
Zaterdag 31 augustus
Presikhaaf – FC Zutphen
AZSV – Bemmel

POULE 8: Quick 1888, Hatert, Duno, Arnhemse Boys
Dinsdag 20 augustus
20.00 uur: Quick 1888 – Arnhemse Boys
19.00 uur: Hatert – Duno
Dinsdag 27 augustus
18.45 uur: Duno D – Quick 1888
20.00 uur: Arnhemse Boys – Hatert
Zaterdag 31 augustus
17.00 uur: Duno D – Arnhemse Boys
19.30 uur: Quick 1888 – Hatert

POULE 13: ESA, SC Oranje (za), Eldenia, Jonge Kracht
Dinsdag 20 augustus

19.00 uur: ESA – Jonge Kracht
19.00 uur: SC Oranje (za) – Eldenia
Dinsdag 27 augustus
20.30 uur: Eldenia – ESA
18.45 uur: Jonge Kracht – SC Oranje (za)
Zaterdag 31 augustus
15.00 uur: ESA – SC Oranje
Zondag 1 september
14.00 uur: Eldenia – Jonge Kracht

POULE 16: Brummen, SML, DCS, Ostrabeke
Dinsdag 20 augustus
20.00 uur: Brummen – Ostrabeke
20.00 uur: SML – DCS
Dinsdag 27 augustus
20.00 uur: DCS – Brummen
18.45 uur: Ostrabeke – SML
Zaterdag 31 augustus
17.00 uur: DCS – Ostrabeke
Zondag 1 september
14.00 uur: Brummen – SML

POULE 17: DVOV, Concordia Wehl, ESCA (zo), Gendringen
Dinsdag 20 augustus
20.30 uur: DVOV – Gendringen
19.00 uur: Concordia Wehl – ESCA (zo)
Dinsdag 27 augustus
20.00 uur: ESCA (zo) – DVOV
18.45 uur: Gendringen – Concordia Wehl
Zaterdag 31 augustus
15.00 uur: DVOV – Concordia Wehl
Zondag 1 september
14.30 uur: ESCA (zo) – Gendringen

POULE 19: VIOD, VDZ, Zelos, Elsweide (zo)
Dinsdag 20 augustus
20.00 uur: VIOD – Elsweide (zo)
19.00 uur: VDZ – Zelos
Dinsdag 27 augustus
18.45 uur: Zelos – VIOD
18.45 uur: Elsweide (zo) – VDZ
Zaterdag 31 augustus
15.00 uur: Zelos – Elsweide (zo)
Zondag 1 september
14.00 uur: VIOD – VDZ

POULE 53: OVC’85, Prins Bernard, Harskamp, SDV Barneveld
Dinsdag 20 augustus
18.45 uur: OVC’85 – SDV Barneveld
18.45 uur: Prins Bernard – Harskamp
Dinsdag 27 augustus
19.00 uur: Harskamp – OVC’85
19.00 uur: SDV Barneveld – Prins Bernard
Zaterdag 31 augustus
14.30 uur: Harskamp – SDV Barneveld
17.00 uur: OVC’85 – Prins Bernard

POULE 56: Wageningen, Angeren, AZ 2000, RVW
Dinsdag 20 augustus
19.00 uur: Wageningen – RVW
19.30 uur: Angeren – AZ 2000
Dinsdag 27 augustus
18.45 uur: AZ 2000 – Wageningen
18.45 uur: RVW – Angeren
Zaterdag 31 augustus
17.00 uur: AZ 2000 – RVW
17.00 uur: Wageningen – Angeren

POULE 66: Elsweide (za), ESCA (za), VVO, Dierense Boys
Dinsdag 20 augustus
19.00 uur: Elsweide (za) – Dierense Boys
19.00 uur: ESCA (za) – VVO
Dinsdag 27 augustus
18.45 uur: VVO – Elsweide
18.45 uur: Dierense Boys – ESCA (za)
Zaterdag 31 augustus
14.30 uur: Elsweide (za) – ESCA (za)
Zondag 1 september
14.00 uur: VVO – Dierense Boys

POULE 67: EDS, Eendracht A (za), De Paasberg, Veluwezoom
Dinsdag 20 augustus

19.00 uur: EDS – Veluwezoom
19.00 uur: Eendracht A (za) – De Paasberg
Dinsdag 27 augustus
18.45 uur: De Paasberg – EDS
20.00 uur: Veluwezoom – EDS
Zondag 1 september
14.00 uur: De Paasberg – Veluwezoom
14.30 uur: EDS – Eendracht A (za)

POULE 68: MASV, Aerdt, SC Oranje (zo), Loil
Dinsdag 20 augustus
19.00 uur: MASV – Loil
Woensdag 21 augustus
19.30 uur: Aerdt – SC Oranje (zo)
Dinsdag 27 augustus
18.45 uur: SC Oranje (zo) – MASV
18.45 uur: Loil – Aerdt
Zondag 1 september
14.30 uur: Loil – SC Oranje (zo)
14.00 uur: MASV – Aerdt

POULE 69: Worth Rheden, RKPSC, Arnhemia, Carvium
Dinsdag 20 augustus
19.00 uur: Worth Rheden – Carvium
19.00 uur: RKPSC – Arnhemia
Dinsdag 27 augustus
18.45 uur: Arnhemia – Worth Rheden
18.45 uur: Carvium – RKPSC
Zondag 1 september
14.00 uur: Arnhemia – Carvium
14.00 uur: Worth Rheden – RKPSC

POULE 70: Rijnland, Westervoort, Eendracht A (zo), SDZZ
Dinsdag 20 augustus
20.00 uur: Rijnland – SDZZ
19.00 uur: Westervoort – Eendracht A (zo)
Dinsdag 27 augustus
18.45 uur: Eendracht  A (zo) – Rijnland
20.00 uur: SDZZ – Westervoort
Zondag 1 september
14.00 uur: Eendracht A (zo) – SDZZ
14.00 uur: Rijnland – Westervoort