van onze AS-redactie
Frank Koch is opgestapt als trainer van het eerste zaterdagteam van SC Oranje. “Het onderlinge vertrouwen tussen de spelers was er niet meer. Ook niet tussen enkele spelers en mij. Dan kun je maar beter opstappen”, zei Koch.
Het vertrek van Koch komt als een grote verrassing. De Nijmegenaar, die bezig was aan zijn derde seizoen bij SC Oranje, behaalde met zijn ploeg uitstekende resultaten. In de zaterdagse vierde klasse A staat de Arnhemse formatie op een derde plaats. De achterstand op koploper DVE Trajanus bedraagt slechts 3 punten, dus SC Oranje doet volop meer in de strijd om de titel.
“Ik baal er zelf ook van”, zegt Koch over zijn vertrek, al bijna 2 weken geleden. “Het was een moeilijke beslissing. Ik heb dit team samen met Mitch de Vries (aanvoerder, red.) opgebouwd van een recreatie-elftal naar een prestatie-elftal. Individueel zijn spelers ook met sprongen vooruit gegaan. Maar als de samenwerking niet meer optimaal is, kun je er maar beter mee stoppen. Misschien dat iemand anders de zaak wel weer op de rit krijgt.”
Volgens Koch vonden sommige spelers zijn vertrek ‘heel erg’ en reageerde ook het bestuur geschokt op zijn plotselinge opstappen. “Met de bestuursleden heb ik altijd heel goed samengewerkt. Voor die mensen vind ik het ook heel vervelend”, aldus Koch.
Voorzitter John van Versseveld bevestigt de lezing van Koch over zijn vertrek. “Als bestuur vinden we het vreselijk. Het overviel ons. Jammer, want Frank was niet alleen een geweldige trainer, maar ook een fantastische kerel.”
Van Versseveld geeft aan dat binnen de club hard gewerkt wordt aan een oplossing. “Ik hoop dat we snel een nieuwe trainer kunnen aanstellen en dat de rust weer terugkeert. Want we willen heel graag naar de derde klasse.”
zou een hele goede keus zijn!!!! gewoon een goede trainer!! Ik heb hem vaak aan het werk gezien bij die club naast ons ( kan de naam helaas niet uitspreken ) en dat zag er super uit. Goede scherpe trainingen , taktisch goed, alleen had hij de pech dat er een aantal raddraaiers tussen liepen. Leen haal hem binnen!!!
Bemoei jij je lekker met je eigen clubje en niet met de onze!!!!! Nee ik ben een echte oranje supporter en sta voor wat ik zeg!!!! dus haal uffing binnen!!!!!
uffing zou goede keuze zijn als jeug trainer veel prijzen gewonnen en bij arhemia ken gebeuren toch. goed team met dito trainer is mooie combinatie
Veel prijzen gewonnen in de jeugd? Noem ze eens op?
@oranje supporter: waarom jaloers? vraag alleen of je kan aangeven wat hij heeft gewonnen bij hvv met de jeugd? Geen rare vraag toch, denk ook niet dat je hem kan beantwoorden ...
niet alleen trainer bij hvv geweest. ook bij bemmel, esa, rheden avw66 dus nou jij weer. jij bent gewoon jaloers hij is gewoon een goeie trainer
laten we maar niks zeggen waar jullie goed in zijn bij arnhemia!! mensen zwart maken, een rotzooi, veel gezeik, de zoveelste trainer die opgestapt is, weinig disipline en een bestuur die absoluut niet geschikt is voor een bestuurslid. en dan wel zo'n trainer zwart maken als uffing. Heel goedkoop hoor! Nee ik moet zeggen bij arnhemia is alles prima in orde en het ligt inderdaad aan de trainers, die kunnen er allemaal niks van!!!! Wat een kennis!!!! Jullie redden het wel arnhemiaan!!!! keep on dreaming!!!
Ja ha ha ha een prima clubje dat arnhema!!! Staat ook heel goed op de kaart!!1 Ha ha wat een club en wat een supporters!!
“Het onderlinge vertrouwen tussen de spelers was er niet meer. Ook niet tussen enkele spelers en mij. Dan kun je maar beter opstappen" De spelers vertrouwden elkaar niet meer of enkele spelers de trainer. Je stapt toch niet op als er een aantal spelers dwarsliggen. Dat is in iedere selectie.
Leen huizer zou een goede trainer zijn,kan die weer in het nieuws komen die popie jopie
Alles leuk en aardig hoor, maar er is maar 1 persoon die bepaalt wie er trainer wordt, en dat is Mitch de Vries. John van Versseveld heeft hier niks over te zeggen, geloof mij. Het hele elftal valt uit elkaar.
Waarom zeggen mensen dat wij uit elkaar vallen. Ik weet dat er vast een hoop mensen dit graag willen zien. Die ons en sportclub oranje geen warm hart toedragen. Maar we hebben gewoon met een groot deel van het team carnaval gevierd en woensdag gaan we knallen en we gaan voor het kampioenschap. Dus als je wat te zeggen heb, kom met feiten. Ipv onzin praten omdat je ook graag wat van je wil laten horen..
Waarom zeggen mensen dat wij uit elkaar vallen. Ik weet dat er vast een hoop mensen dit graag willen zien. Die ons en sportclub oranje geen warm hart toedragen. Maar we hebben gewoon met een groot deel van het team carnaval gevierd en woensdag gaan we knallen en we gaan voor het kampioenschap. Dus als je wat te zeggen heb, kom met feiten. Ipv onzin praten omdat je ook graag wat van je wil laten horen..
serieus?? Ik had toch Uffing genomen!!!! maar ja ieder zijn keus!!
Was nog maar 1 wedstrijd geschorst geweest hoorde ik vandaag Was betere optie geweest dan die sterel! Maar goed iedereen zijn eigen keus!