Duels SML, ‘Boys’ en Paasberg afgelast

31 januari 2016 | Van onze AS-redactie

In het amateurvoetbal zijn zondag opnieuw wedstrijden afgelast. Zo gaan onder meer SCH – Arnhemse Boys (3D), RVW – SML (4F) en De Paasberg – Kolping Dynamo (5F) niet door. Die velden zijn door de vele regen onbespeelbaar.

In verband met de afgelasting van het duel bij RVW speelt SML om 12.00 uur op het Arnhemse sportpark De Bakenberg een oefenwedstrijd tegen tweedeklasser Babberich.

PROGRAMMA
ZONDAGVOETBAL
HOOFDKLASSE C

Achilles 1894 – Alcides                        afg
Alverna – Hollandia
De Bataven – Rohda Raalte (14.00 uur)
Be Quick 1887 – RKHVV (14.30 uur)
Dieze West – Quick ’20
MSC – Juliana ’31                                  afg
Rigtersbleek – Silvolde

EERSTE KLASSE E
Bemmel – Orion
LONGA ’30 – AWC
NEC – Germania
Rood Wit – Heino
Tubantia – De Zweef
Woezik – TVC ’28

TWEEDE KLASSE I
Babberich – Leones                               afg
BVC ’12 – Concordia W                          afg
DCS – Vorden
Grol – Winterswijk
Hatert – WAVV
Quick 1888 – SDOUC
Rheden – OBW (14.00 uur)

DERDE KLASSE C
DVV – Westervoort (14.00 uur)
Gendringen – Eibergen
Lochem – AD ’69
RKZVC – DVC ’26
FC Trias – Witkampers
Varsseveld – WVV ’34
VIOD Doetinchem – Pax

DERDE KLASSE D
Echteld – SCE                                        afg 
Fortissimo – Spero
ONA ’53 – DIO ’30
SCH – Arnhemse Boys                            afg
Trekvogels – Eldenia (za. 31 jan.)          5-2
Union – Groesbeekse Boys
VDZ – Beuningse Boys (14.00 uur)

VIERDE KLASSE D
Angerlo Vooruit – HC ’03                      afg
Dierense Boys – Loil
Keijenburgse Boys – RKPSC                  afg
Kilder – Groessen                                 afg
’t Peeske – MvR                                    afg
Sprinkhanen – GSV ’38                         afg
Zeddam – Worth Rheden                      afg

VIERDE KLASSE F
Driel – OSC (14.00 uur)
DVOL – HAVO
GVA – Eendracht (14.00 uur)
Jonge Kracht – SDOO (14.00 uur)
OVC ’85 – VVO (14.00 uur)
RVW – SML                                           afg          
Veluwezoom – Angeren (14.00 uur)

VIJFDE KLASSE F
Elistha – VVLK
MASV – Elsweide (14.30 uur)
De Paasberg – Kolping-Dynamo           afg  
SVO ’68 – Valburg