Duels De Paasberg en Zuid Arnhem afgelast

25 november 2023 | Van onze AS-redactie

De wedstrijden in het zaterdagvoetbal De Paasberg – SV Twello (derde klasse A) en Alexandria – Zuid Arnhem (vijfde klasse B) zijn afgelast. De vele regenval hebben de velden onbespeelbaar gemaakt. Uitwijken naar een kunstgrasveld was niet mogelijk, omdat de thuisspelende verenigingen daar niet over beschikken.

Volgens de regelementen van de KNVB zijn teams die uitkomen in de eerste klasse en lager verplicht
om met het eerste elftal uit te wijken naar een ander speelveld wanneer het hoofdveld vanwege een
slechte gesteldheid niet bespeelbaar is.

PROGRAMMA EN AFGELASTINGEN ZATERDAG 25 NOVEMBBER 2023
ZATERDAG-/ZONDAGVOETBAL
VIERDE DIVISIE D
Zaterdag 25 november

Scherpenzeel – AZSV
DETO – Quick ’20
Berkum – Excelsior ’31
VVOG – Heino
TVC ’28 – Pelikaan S
Rohda Raalte – SDV Barneveld
Zondag 26 november
Be Quick 1887 – MASV (14.00 uur)
Longa ’30 – Buitenpost

EERSTE KLASSE G
Zaterdag 25 november

NSC Nijkerk – WSV
CSV Apeldoorn – Bennekom
DTS ’35 Ede – ASV Dronten
Bemmel – RKHVV (19.00 uur)
Zondag 26 november
Woezik – Duno D (14.00 uur)
Voorwaarts Twello – De Bataven (14.00 uur)

ZATERDAGVOETBAL (25 NOVEMBER)
TWEEDE KLASSE I

Gramsbergen – Barbaros
Nieuwleusen – BWO
De Zweef – Oranje Nassau
FC Zutphen – Dieren (15.00 uur)
Vroomshoopse Boys – Den Ham
Rigtersbleek – PH
ATC ’65 – Tubantia

DERDE KLASSE A
AVW ’66 – Kolping Dynamo (14.30 uur)
De Paasberg – SV Twello afgelast
ZZC ’20 – Groen Wit ’62 afgelast
JVC Cuijk – OVC ’85 (15.00 uur)
Brummen – Be Quick Z
De Treffers – ESA (15.15 uur)
Juliana ’31 is vrij

VIERDE KLASSE A
Woezik – SDOO
BVC ’12 – Beuningse Boys
SDS ’55 – Kestern
DVOV – Barneveld (15.00 uur)
Harskamp – Lienden
Excelsior Z – Blauw Geel ’55
Alverna is vrij

VIJFDE KLASSE A
Uchta – Dodewaard afgelast
Arnhemse Boys – SSA Wisch (14.30 uur)
Oranje Blauw – Valburg
Quick 1888 – Leones
SVHA – Ewijk
AWC – Elistha afgelast

VIJFDE KLASSE B
Hulshorst – ZVV ’56
Wageningen – Oranje-Wit
Prins Bernhard – Veluwse Boys
SCW ’23 – Ede/Victoria
GVC – EZC ’84
Alexandria – Zuid Arnhem afgelast