AFC Arnhem nog in race om promotie

23 mei 2015 | Van onze AS-redactie

van onze AS-redactie

De zaterdagvoetballers van AFC Arnhem zijn nog in de race om promotie naar de derde klasse. De ploeg van trainer Samir Yazilitas won zaterdag met 2-0 van DVV. De Duivense ploeg degradeert door het verlies naar de vierde klasse.

AFC Arnhem moet zaterdag 30 mei in de laatste wedstrijd in Sint-Agatha (kerkdorp in de gemeente Cuijk) bij VCA winnen om te promoveren. VCA won zaterdag 16 mei in de eerste wedstrijd in de poule met drie clubs in Duiven met 3-0 bij DVV. Eindigt VCA – AFC Arnhem in een gelijkspel, dan eindigt VCA op basis van een beter doelsaldo op de eerste plaats.
 

SCHEMA NACOMPETITIE
UITSLAGEN EN PROGRAMMA

ZATERDAGVOETBAL

OM 2 PLAATSEN IN DE EERSTE KLASSE
Halve finales
16 mei:   FC Zutphen  – IJVV                                 3-1    (1)
19 mei:   IJVV – FC Zutphen                                  1-4    (1)

14 mei:   Hierden – ASC Nieuwland                       6-0    (2)
16 mei:   ASC Nieuwland – Hierden                       3-1    (2) 

14 mei:  Owios – FC RDC                                      0-2        (3)
16 mei:  FC RDC – Owios                                      5-5 n.v. (3)
Owios blijft in tweede klasse

14 mei:   Enter Vooruit – Blauw Geel ’55               3-1     (4)
16 mei:   Blauw Geel ’55 – Enter Vooruit               3-3     (4)
Blauw Geel ’55 blijft in tweede klasse

Finales
23 mei:   FC Zutphen – FC RDC                             0-3                  
30 mei:   FC RDC – FC Zutphen

23 mei:   Hierden – Enter Vooruit                          1-1
30 mei:   Enter Vooruit – Hierden


OM 2 PLAATSEN IN DE TWEEDE KLASSE
Halve finales
14 mei:  ESC – VVOP                                              1-2     (1)
16 mei:  VVOP – ESC                                              4-0     (1)
ESC degradeert naar derde klasse

14 mei:  Redichem – Renswoude                            3-3     (2)
16 mei:  Renswoude – Redichem                            1-0     (2)
Redichem blijft in derde klasse  

14 mei:  VRC – DSV ’61                                          1-2     (3)
16 mei:  DSV ’61 – VRC                                          1-2     (3)
VRC  wint na strafschoppen, DSV ’61 degradeert naar derde klasse

14 mei:  VSCO ’61 – Advendo ’57                           2-0     (4)
16 mei:  Advendo ’57 – VSCO ’61                           3-0     (4)
VSCO ’61 degradeert naar derde klasse

Finales
23 mei:   VVOP – VRC                                             3-1
30 mei:   VRC – VVOP

23 mei:   Renswoude – Advendo ’61                       2-2
30 mei:   Advendo ’61 – Renswoude


OM 1 PLAATS IN DE DERDE KLASSE
16 mei:  DVV – VCA                                                0-3
23 mei: AFC Arnhem – DVV                                    2-0
30 mei: VCA – AFC Arnhem
DVV gedegradeerd naar vierde klasse.